Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Müşteri Hizmetleri

  Üyelik Hakkında
  Mağazamıza üye olmak ücretsizdir. Üye olmak için YENİ ÜYE KAYDI sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir ! Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksizsiz doldurunuz.


  Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez.Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.


  Üyelik İptali  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra AskerMekanı.com ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
  Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra
  iletişim bilgilerisayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.


  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez


  1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
  2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa


  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir


  1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor yada yorum yazıyorsa
  2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  2 - Sisteme veya AskerMekanı.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.


  Üye Güvenliği  Üye Bilgileri Güvenliği : Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz.Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


  Ürün Yorumları


  Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
  Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.