Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Müşteri Hizmetleri

  Kargo Ve Teslimat  AskerMekanı.com'dan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Akşamsaat 18:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.satışta olan bazı özel ürünlerin yada ithal ürünlerin teslimat süreleri farklılık gösterebilir.bu özel ürünlerin teslimat süreleri ürün açıklamasında yazmaktadır.özel ürünler hariç diğer ürünlerin teslimat süresi yukarıda belirtildiği gibi en geç 2 iş günüdür.


  Teslimat ve Kargo Ücretleri :


  Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile ve Ülkeye göre değişiklik gösterir.sipariş teslimatları Anlaşmalı olduğumuzYURTİÇİ KARGO şirketi ile uygun fiyata türkiyenin her bölgesine gönderimi yapılmaktadır. AskerMekani.com tarafından kampanya yapılmadığı zamanlar ürünün ulaşım bedeliAlıcıya/Müşteriye Aittir!


  YURİÇİ KARGO ŞİRKETİNİN ULAŞMADIĞI BÖLGELERE ALICININ İSTEĞİ ÜZERİNE DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDEREBİLİNİR.BUNUN İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
  International Orders (Uluslar Arası Siparişler)

  FedExDHL  Uluslar arası siparişler UPS-FedEX veya DHL kargo şirketleri ile yapılmaktadır.Uluslar arası siparişlerin teslim süreleri 7 ile 14 iş günü sürebilmektedir.Uluslar arası siparişlerin ulaşım bedelleri ürünün ebatlarına göre hesaplanıp alıcıya bildirilecektir.


  Ürün Portföyümünüz :


  AskerMekanı.cometik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı,bölücü ve ya kışkırtıcı ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez..


  Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;


  Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta yada online canlı destek bölümünden ulaşmanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.