• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   1.456,80 TL + KDV
   1.456,80 TL
   SİYAH KAMUFLAJ HAKİ RENKLERDE
   570,52 TL + KDV
   570,52 TL
   2.385,55 TL + KDV
   2.385,55 TL
   2.385,55 TL + KDV
   2.385,55 TL
   154,28 USD + KDV
   4.969,90 TL
   671,19 USD + KDV
   21.621,20 TL
   Bu kategoride toplam 541 ürün listeleniyor.

   TAKTİK ÇANTALAR VE ASKERİ OPERASYON ÇANTALARI


   Güvenilir, çok işlevli askeri dağcı ve operasyon çanta seçeneklerine ihtiyacınız olduğunda, dayanıklı askeri çantalar ve taktik  sırt çantaları için askermekani internet sitemiz başvuracağınız kaynaktır. taktik Çantalarımız, en zorlu aşınma ve yıpranmaya bile dayanabilecek en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Taktik teçhizatınızı taşımak söz konusu olduğunda sağlam, konforlu ve işlevsel bir şeye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

    

   Taktik Çantalar ve Sırt Çantaları


   Çantalarımız, en zorlu koşullarda ve çok çeşitli operasyonel ve arazi ortamlarında bile mükemmel olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir sonraki operasyonşarınız için güvenilir bir donanım paketi veya uzun seyahatler için tam boyutlu bir taktik çanta arıyorsanız, sitemiz'de ihtiyacınız olanı bulacaksınız. Çantalarımız, her koşulda çalışmak üzere tasarlanmış, ağır hizmet tipi, üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Burada hassas mühendislik ürünü tüfek ve tabanca kılıflarını, MOLLE uyumlu taktik çantalarını, taktik askı çantalarını, sırt çantalarını ve yangın ve EMS çantalarını keşfedeceksiniz.
   Hidrasyon camelback ve suya dayanıklı naylon yapı dahil olmak üzere taktik ortamlar ve yerleştirmeler için tam özellikli, 72 saatlik bir çanta için tasarlanmış RUSH72™ Sırt Çantası 55L gibi çantalar içeren RUSH koleksiyonumuzdan alışveriş yapın. 

   Ödüllü AMP koleksiyonumuz, taktik dağıtımlar ve görevler için sağlamlık, çok yönlülük ve işlevsellik sunan  taktik çantalara sahiptir. Bu koleksiyon, sırt çantaları ve lazerle kesilmiş MOLLE setlerine kadar her şeyi içerir. Bu çok boyutlu taktik çantalar, işleri anında sorunsuz bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyan çok çeşitli seçenekler sunar. 

   Kendinizi hangi durumda bulursanız bulunun, her türlü hava koşulunda ve her türlü arazide maksimum dayanıklılık, güvenilirlik ve performans sağlamak için taktik çanta, sırt çantası ve arazi çantalarına güvenebilirsiniz. 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.