• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   askeri malzeme satış mağazası

    

   1993 Yılında Kurulmuş Olan AskerMekanı ACAR TİCARET (ASKERİ MALZEME-ASKERİ AKSESUAR):

   Müşteri memnuniyetini ilke edinen Satış, teknik Servis, Finans ve Kurumsal İletişim Departmanlarından oluşan yapısı, dinamik ve deneyimli kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.Askeri malzeme sektöründede sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonuyla, her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır.

   U.S.A Kaynaklı şirketlerin disbiritör'lüğünü yapmakda ve Çok geniş Askeri malzeme Dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle (Dağcılık ve trekking botları, sırt çantaları , uyku tulumları ve çadırlar , el ve kafa fenerleri , çorap ,eldiven ve bere-kepler , bastonlar , termos-bardak ve şişeler, camel bagler, ocaklar , tırmanış malzemeleri , dağcılık -trekking ve şehir giysileri , her türlü bıçak -çakı -penseli toollar , kene kovucular ,GPS ler ve telsizler , Saatler,Elektronik Malzemeler, vb...) siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

   Merkezi ankara'da faliyet gösteren AskerMekanı ACAR TİCARET gerek mağazasında birebir gerekse online olarak ankara ve türkiye genelinde, Türk silahlı kuvvetlerin tüm personellerine ürün satışı yapmaktadır.

   Ayrıca yeni gidecek uzun dönem,kısa dönem,yedek subay,bedelli,doktor adayı,askerlerimize en iyi şekilde hizmet veren bir ticari kuruluşdur.Türk Silahlı Kuvvetleri standardında yeni gidecek asker adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılar ve askere hazırlıklı bir şekilde gitmelerini sağlar. Bilgili ve deneyimli uzman yönetim kadrosuyla tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verir.

   AskerMekanı ACAR TİCARET:

   Tv kanallarında yayınlanan Askerlikle ilgili dizilere lojistik destek sağlamaktadır.
   Günümüz Koşullarında Yaşanan Hızlı Değişim Ve Küreselleşen Bu Pazarda Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

   D İ K K A T !

   Askermekani.com yönetimine ve Firmamıza gelen bilgiler ve araştırmalarımız sonucunda Askermekani.com sitesinin ismini kullanarak online ürün satışı yapan internet siteleri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır

   Kullanıcılara ürün satışı gerçekleştirken (askermekani.com sitesiyle beraber satış yapıyoruz,bizim diğer sitemiz bu.vb. gibi) bigiler vererek kullanıcıları yanıltma girişimlerinde bulunmaktadırlar.adımızı ve markamızı kullanarak bu tür girişimlerde bulunan KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR ile hiç bir şekilde bağlantımız bulunmamaktadır.  Kullanıcıları yanıltmak için askermekani.com internet sitesininde kullanılan görsel resim,grafik ve ürün açıklamalarında yazan (orjinal-ithal-birinci kalite vb gibi) yazıları kopyalayıp kendilerine uyarlayan,kurumsal kimliği olmayan,askermekani.com internet sitesinin çalışma şeklini taklit eden KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR'lar ile ilgili araştırmalar yapılmakda olup.yasal işlemler başlatılacaktır.

   Askermekani.com domain ismime çok yakın site adresleri kullanarak başka sitelere yönlendirilen, AskerMekani.com da yer alan ve kopyalanmaya karşı önlem için Askermekani logosu basılmış ürün resimlerinin üzerinde değişiklik yaparak kendine uyarlayan ve orjinal ürün gibi satışını yapanlara dikkat etmeniz için uyarıyoruz.

   Şirkertimiz  U.S.A Kaynaklı şirketlerin disbiritör'lüğünü yapmakda ve Çok geniş Askeri malzeme Dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle hizmet vermektedir. ülkemize faturasız çeşitli yollarla getirilen amerikan mallarını internet ortamında satmaya çalışan ve ürünün kendi ülkesindedeki  orjinal gerçek fiyatlarından çok aşağıda satan,ucuz sahte veya kaçak mal satışı yapan ve bu faliyetlerini internet üzerinden satış yaparak gerçekleştiren kişilere dikkat etmenizi öneririz. unutmayın kaçak mal almak'da bir suçtur.

   Aynı marka ürünlerde karşılaşabileceğiniz fiyat farklılıkları ürünün sahte,taklit olmasına işaret edebilir.Farklı marka ve aynı resime sahip ürünlerde ise yine ürünün sahte,taklit edildiğini göstermektedir.

   Yukarıda dikkat etmeniz gereken konulardan herhangi biriyle karşılaşırsanız HukukBüromuzla iletişime geçiniz, mağdur olduğunuz firma/kişiler hakkında " Türk Ceza  Kanunu " uyarınca  ne yapmanız gerektiği konularında yardımcı olacağız.

   Güvenliğiniz için:

   Tarayıcınızın adres çubuğunda ilk açılan sayfanın http://www.askermekani.com/main/ adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz yeni üye olurken http://www.askermekani.com/main/giris.asp adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz İletişim ve firma adresinin ANKARA olduğunu kontrol ediniz.

   Şüphelendiğiniz bir durumla karşılaştığınız zaman:

   Satış Depertman şefi: Tolga Güneri

   0312 229 98 90 telefon ve 0312 229 66 35 fax numaralarından ulaşabilirsiniz.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.