Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Müşteri Hizmetleri

  Duyuru Panosu


  Şikayet Siteleri Hakkında !

  İnternet ortamında alışveriş esnasında yada alışverişden sonrası şikayet ve önerilerileri bildirmek için bir çok web sitesi mecvutdur

  Fakat son zamanlarda firmamızla ilgili gerçeği yansıtmayan, hatta hiç alışveriş yapmamış kişilerin bile farklı sitelerde sahte yorumlar yapıldığı
  tespit edilmiştir.

  Bu tür gerçeği yansıtmayan, yalan ve sahte şikayetleri dikkate almamnızı önemle rica ederiz.

  Firmamızla ve alışverişlerinizle ilgili sorunlarınızı bizimle irtibata geçerek çözümleyebilir yasal kurallar çerçevesinde sorun,öneri ve dileklerinizi telefon yada mail aracılığıyla ile çözebilirsiniz

  Teşekkürler...

  www.askermekani.com "11.06.2013"


  Askermekani.com'un sistem yapısı değişmiştir. Eski üyelerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için üye girişi yaparak (Adres-Telefon vb gibi)  ek bilgileri doldurması gerekmektedir. 30.04.2011


  Güvenliğiniz için Dikakt etmeniz gerreken konular !


  Kullanıcıları yanıltmak için askermekani.com internet sitesininde kullanılan görsel resim,grafik ve ürün açıklamalarında yazan (orjinal-ithal-birinci kalite vb gibi) yazıları kopyalayıp kendilerine uyarlayan,kurumsal kimliği olmayan,askermekani.com internet sitesinin çalışma şeklini taklit eden KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR'lar ile ilgili araştırmalar yapılmakda olup.yasal işlemler başlatılacaktır.

  AskerMekani.com da yer alan ve kopyalanmaya karşı önlem için Askermekani logosu basılmış ürün resimlerinin üzerinde değişiklik yaparak kendine uyarlayan ve orjinal ürün gibi satışını yapanlara dikkat etmeniz için uyarıyoruz.

  Şirkertimiz  U.S.A Kaynaklı şirketlerin disbiritör'lüğünü yapmakda ve Çok geniş Askeri malzeme Dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle hizmet vermektedir. ülkemize faturasız çeşitli yollarlagetirilen amerikan mallarını internet ortamında satmaya çalışan ve ürünün kendi ülkseindeki  orjinal gerçek fiyatlarından çok aşağıda satan,ucuz sahte veya kaçak mal satışı yapan ve bu faliyetlerini internet üzerinden satış yaparak gerçekleştiren kişilere dikkat etmenizi öneririz. unutmayın kaçak mal almak'da bir suçtur.

  Aynı marka ürünlerde karşılaşabileceğiniz fiyat farklılıkları ürünün sahte,taklit olmasına işaret edebilir.Farklı marka ve aynı resime sahip ürünlerde ise yine ürünün sahte,taklit edildiğini göstermektedir.

  Yukarıda dikkat etmeniz gereken konulardan herhangi biriyle karşılaşırsanız Hukuk Büromuzla iletişime geçiniz, mağdur olduğunuz firma/kişi ler hakkında ne yapmanız gerektiği konularında yardımcı olacağız.

                                                                                                                                                                                                                                               www.askermekani.com   

  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.