Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Şikayet Siteleri Hakkında !

  Sayın Üyelerimiz Ve Ziyaretçilerimiz !

  İnternet ortamında alışveriş esnasında yada alışverişden sonrası şikayet ve önerilerileri bildirmek için bir çok web sitesi mecvutdur !

  Fakat son zamanlarda firmamızla ilgili gerçeği yansıtmayan, hatta hiç alışveriş yapmamış, üyeliği dahi bulunmayan kişilerin bile farklı sitelerde sahte yorumlar yapıldığı tespit edilmiştir.

  Bu tür gerçeği yansıtmayan, yalan ve sahte şikayetleri dikkate almamnızı önemle rica ederiz.

  Firmamızla ve alışverişlerinizle ilgili sorunlarınızı bizimle irtibata geçerek çözümleyebilir yasal kurallar çerçevesinde sorun,öneri ve dileklerinizi telefon yada mail aracılığıyla ile çözebilirsiniz

  Firmamızla ilgili bir şikayet sitesinden alınan ve asağıda görünen ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi, üyemiz olamayan yada alışveriş yapmamış biri yorum yapmış,sonra benim haberim ve bilgim olmadan bu yorum yapılmış şeklinde beyanda bulunmuştur.  http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1845322/askermekanicom-farkli-urun-gonderdiler/2wwdw

  Teşekkürler...

  www.askermekani.com

  11.06.2013

  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.