• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Güvenliğiniz İçin Dikkat !

   Askermekani.com yönetimine ve Firmamıza gelen bilgiler ve araştırmalarımız sonucunda Askermekani.com sitesinin ismini kullanarak online ürün satışı yapan internet siteleri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

   Kullanıcılara ürün satışı gerçekleştirken (askermekani.com sitesiyle beraber satış yapıyoruz,bizim diğer sitemiz bu.vb. gibi)  bigiler vererek kullanıcıları yanıltma girişimlerinde bulunmaktadırlar.askermekani.com domain ismime çok yakın site adresleri kullanarak adımızı ve markamızı kullanarak bu tür girişimlerde bulunan KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR ile hiç bir şekilde bağlantımız bulunmamaktadır!

   Kullanıcıları yanıltmak için askermekani.com internet sitesininde kullanılan görsel resim,grafik ve ürün açıklamalarında yazan (orjinal-ithal-birinci kalite vb gibi) yazıları kopyalayıp kendilerine uyarlayan,kurumsal kimliği olmayan,askermekani.com internet sitesinin çalışma şeklini taklit eden KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR'lar ile ilgili araştırmalar yapılmakda olup.yasal işlemler başlatılacaktır.

   AskerMekani.com da yer alan ve kopyalanmaya karşı önlem için Askermekani logosu basılmış ürün resimlerinin üzerinde değişiklik yaparak kendine uyarlayan ve orjinal ürün gibi satışını yapanlara dikkat etmeniz için uyarıyoruz.

   Şirkertimiz  U.S.A Kaynaklı şirketlerin disbiritör'lüğünü yapmakda ve Çok geniş Askeri malzeme Dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle hizmet vermektedir. ülkemize faturasız çeşitli yollarla
   getirilen amerikan mallarını internet ortamında satmaya çalışan ve ürünün kendi ülkesindeki  orjinal gerçek fiyatlarından çok aşağıda satan,ucuz,replika, sahte veya kaçak mal satışı yapan
   yabancı sitelerden orjinal ürünlerin resimlerini kopyalayıp gerçek ürün gibi sitelerinde satışı yapan 
   ve bu faliyetlerini internet üzerinden satış yaparak gerçekleştiren kişilere dikkat etmenizi
   öneririz. unutmayın kaçak mal almak'da bir suçtur.

   Farklı web sitelerinde Aynı marka ürünlerde karşılaşabileceğiniz fiyat farklılıkları ürünün sahte,taklit olmasına işaret edebilir.Farklı marka ve aynı resime sahip ürünlerde ise yine ürünün sahte,taklit edildiğini göstermektedir. ucuz fiyat'la alınan ürünleri teslim aldığınız zaman süpriz farklı ürünlerle karşılaşmayın !

   Yukarıda dikkat etmeniz gereken konulardan herhangi biriyle karşılaşırsanız Hukuk
   Büromuzla iletişime geçiniz, mağdur olduğunuz firma/kişi ler hakkında
   ne yapmanız gerektiği konularında yardımcı olacağız.

                                                                                                                                   www.askermekani.com

    

    
    

    
   Güvenliğiniz için:
   Tarayıcınızın adres çubuğunda ilk açılan sayfanın http://www.askermekani.com adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz yeni üye olurken https://www.askermekani.com/uye-ol adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz İletişim ve firma adresinin ANKARA olduğunu kontrol ediniz.
   Şüphelendiğiniz bir durumla karşılaştığınız zaman:
   Satış Depertman şefi:  Tolga Güneri


   0312 229 98 90 telefon ve 0312 229 66 35 fax numaralarından ulaşabilirsiniz.

   28.02.2009

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.