Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  10.000 Nci Üyemize Hediye (Gore-Tex Bot)

  Askermekani.com büyümeye hızlı bir şekilde devam etmektedir.10.000 nci üyemiz olan ,Ankara kara kuvetlerinde görevli sn. yarbay mehmet şengöz'e  askermekani.com personelleri olarak kendilerine gore-tex bot hediye edilmiştir.

  Türkiye ve Dünya genelinde 10 binleri Aşkın Üye ve Müşterileri ile askermekani.com Kaliteli Hizmet vermeye Devam Etmektedir.

  Askermekani.com'da  Askeri Malzeme alımı Hakkında Ziyeretçi Ve Müşteriler için Yazılmış olan Uyarıları dikkate alıp telefon ve mailler ile bizlere teşekkür eden bütün ziyaretçi ve müşterilerimize saygılarımızı sunuyoruz.

  Askermekani.com ANKARA genel merkezinden, Türkiye ve Dünya geneline kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

  GÜVENLİĞİNİZ İÇİN TIKLAYIN!

  23.04.2011

  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.