• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   wileyx Tactical Grey & Clear Balistik Gözlük

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 17.864.640
   Fiyat:
   555,32 USD + KDV
   KDV Dahil:
   17.864,64 TL
   2.410,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   10
   Sınırlı Sayıda
   %100 Original usa malı
   Karşılaşacağınız tüm ışık koşullarında ihtiyacınız olan esnekliği sunar. Bu gözlükle gittiğiniz her yerde korumaya sahip olacaksınız. Size çok rahat ve akıcı bir his veren çok hafif ve ince siyah bir çerçeveye sahiptir Birçok işlevselliği destekleyen çok esnek çerçeveye bağlı olarak tüm kafa şekillerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. WX kavisli tapınak sistemi, gözlüklerin güvenliğini tehlikeye atmadan hızlı hareket etmenizi sağlayan güvenli ve rahat bir his sağlar. 

   Duman Gri lens

   Güneş gözlükleri olmadan aynı renk algısını koruyan tüm renkleri eşit olarak emer. Parlak ışık koşullarında mükemmeldir.  Maksimum parlama azalması. Polikarbonat lens kırılmaz ve yüzey çizilmeye dayanıklı katmanlarla korunur. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının% 100'ünü engeller.     

   Clear Şeffaf lens 

   Göz ve çevresindeki dokuları / yapıları korur. Polikarbonat lens kırılmaz ve yüzey çizilmeye dayanıklı katmanlarla korunur. Maksimum ışık iletimi, hassas renk değerlerini görmenizi sağlar. Puslu veya bulutlu, alacakaranlık / şafak koşulları ve iç mekan kullanımı. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının% 100'ünü engeller.

   Darbe geçirmez Selenite ™ MIL-PRF-32432 (GL) Balistik Standartlarını Karşılayan Polikarbonat Lensler. ANSI Z87.1-2010 Yüksek Hız ve Kütle Darbe Standartları ve Sıcaklık Ekstremitelerinde EN-166 FT Yüksek Hızlı Parçacıklar. Distorsiyon Ücretsiz Clarity ile Yüzde 100 UVA / UVB Koruma. T-Shell ™ lens kaplama, aşırı ortamlarda çizilmeye karşı dayanıklıdır. Folyo ™ Lens Kaplama, Anti-Sis Koruması Sağlar. 

   Stel
   gives you the flexibility you need in all light conditions you will meet. You will have protection anywhere you go with this eyewear. It has a very light and thin black frame which provide you great comfort and streamline feel. The is designed to fit all head shapes due to the very flexible frame which there by support many functionalities. The WX curved temple system provides you with a secure and comfort feeling that allows you to move fast and quickly without compromise the safety the eyewear provide.

   Smoke Grey
   Absorbs all colours equally which preserves the same colour perception as without sunglasses. Perfect in bright light conditions.  Maximum glare reduction. The polycarbonate lens is shatterproof and the surface is protected by scratch resistant layers. Blocks 100% of the sun’s harmful UVA and UVB rays.     

   Clear
   Protects the eye and the surrounding tissues/structures. The polycarbonate lens is shatterproof and the surface is protected by scratch resistant layers. Maximum light transmission makes you see the precise color values. Hazy or overcast, dusk/dawn conditions and indoor use. Blocks 100% of the sun’s harmful UVA and UVB rays.

   Shatterproof Selenite™ Polycarbonate Lenses that Meet the MIL-PRF-32432(GL) Ballistic Standards. ANSI Z87.1-2010 High Velocity and Mass Impact Standards, and EN-166 FT High Speed Particles at Temperature Extremes. 100 Percent UVA/UVB Protection with Distortion Free Clarity. T-Shell™ lens coating resists scratching in extreme environments. Foil™ Lens Coating Provides Anti-Fog Protection. Additional Lens Tints Sold Separately for Varying Light Conditions.
   Diğer Özellikler
   Stok Koduwileyxbalistik
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.