• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   WEAVER Deluxe Scope Mounting Kit with Lap Tools

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   66,15 TL + KDV
   66,15 TL
   85,05 TL + KDV
   85,05 TL
   82,80 TL + KDV
   82,80 TL
   Now you can easily replace the optics in your firearms with professional-quality tools. This comprehensive kit includes all components for precision binoculars assembly and maintenance. A torque wrench ensures that you do not over-tighten your optics, while the Weaver SureThread adhesive prevents loosening of the mounting screws and protects against vibrations generated by the recoil. Quality components offer tool options for all your assembly tasks.

   With this mounting kit you will be able to mount your 1 inch (25mm) tube binoculars at the professional level. You will find all the tools required for the installation and maintenance of precision binoculars. In addition to all the required bearing tools, the water balance set allows for proper installation, while the torque wrench will not over-tighten the optical connections, and the SureThread adhesive bolts will prevent vibration and vibration from loosening.

   %100 original
   Artık ateşli silahlarınızdaki optiği, profesyonel kalitede aletlerle kolayca değiştirebilirsiniz. Bu kapsamlı kit, hassas dürbün montajı ve bakımı için tüm bileşenleri içerir. Bir tork anahtarı optiklerinizi fazla sıkmamanızı sağlar, Weaver SureThread yapıştırıcı ise montaj vidalarının gevşemesini engeller ve geri tepme tarafından oluşturulan titreşimlerden korunma sağlar. Kaliteli bileşenler, tüm montaj işleriniz için takım seçenekleri sunar.

   Bu montaj kiti ile 1 inç (25mm) tüplü dürbünlerinizi profesyönel seviyesinde yataklama olanağınız olacak. Hassas dürbün montajı ve bakımı için gereken tüm aletleri bu setin içinde bulacaksınız. Gereken tüm yataklama aletlerine ek olarak, su terazi seti düzgün montaj olanağı tanırken, tork anahtarı optik bağlantılarını aşırı sıkıp bozmamanızı sağlayacak, SureThread yapıştırıcı cıvataların titreşim ve sarsıntı ile gevşemesini engelleyecektir. 
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWEAVERdurbun001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.