• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Vortex Optics Razor HD Gen 2 1-6x24 Riflescope with VMR-2 Reticle

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   ArmyPuan : 172.331.550
   Fiyat:
   5.350,25 USD + KDV
   KDV Dahil:
   172.331,55 TL
   10


   %100 orginal
   Bu taktik dürbünün her bir bileşeni, özelliği ve performans özelliği çok iyi düşünülmüş ve yürütülmüş, neredeyse korkutucu. AR platformu için inanılmaz derecede çok yönlü ve mükemmel olan Vortex Razor HD Gen II 1-6x24, optik performansın zirvesine ihtiyaç duyan kısa ve orta menzilli taktik uygulamalar için ideal bir optik çözümdür.

   Optik olarak, Razor HD Gen II 1-6x24 en yüksek netlik, çözünürlük, renk doğruluğu, ışık iletimi ve uçtan uca keskinlik elde etmenizi sağlar. Cömert göz yorgunluğu ile ultra affedici göz kutusu, hızlı hedef elde etme ve çevredeki ortamın optimal çift gözle görsel olarak izlenmesi için baş üstü ekran benzeri bir görüntü sağlar. Ultra şık ve 30 mm uçak sınıfı alüminyum tüp üzerinde bir tank gibi inşa edilmiş, Razor HD Gen II 1-6x24 aerodinamik performans için bir ultra-düşük profil, kapaklı windage ve yükseklik kuleleri özellikleri. Sıfırlanabilir taretler, tek seferde 50 MOA ayarı sunar;

   Optik özellikleri:

   APO Sistemi    Apochromatic objektif lens sistemi, tüm görsel spektrum boyunca rengi düzeltmek için indeks uyumlu lensler kullanır.
   Optik Olarak İndeksli Lensler    Resim keskinliğini ve parlaklığını kenardan kenara kadar optimize edin.
   HD Lens Elemanları    Premium HD (Yüksek Yoğunluklu) ekstra düşük dispersiyon camı, Çözünürlük ve renk kalitesi açısından en üst seviyeyi sunar ve Yüksek Çözünürlüklü görüntülere neden olur.
   XR Plus  Tam Çok Kaplamalı    Premium patentli kaplamalar, maksimum parlaklık için tüm hava-cam yüzeylerinde birden fazla yansıma önleyici kaplama ile en yüksek ışık iletimi seviyesini sağlar.
   Plazma Teknik    tting kenarı uygulama prosesi, eşsiz kaplama dayanıklılığı ve performansı sağlar.
   İkinci Odak Düzlemi Reticle    Retikül ölçeği, aynı ideal boyuttaki görünümü korur. Menzili, tutucuyu ve rüzgar sürüklenme düzeltmesini tahmin etmek için kullanılan listelenmiş retikül alt grupları, en yüksek büyütme oranlarında doğrudur.
   Işıklı Merkez Nokta    Gün ışığı parlak ışıklandırılmış merkez nokta, tüm aydınlatma koşullarında hassas bir hedef noktası sağlar.
   Kilitleme Aydınlatması    Tercih edilen ayarda aydınlatma kilitler.

    

   C Yerleşim Özellikleri

   Tüp boyutu    30 mm çaplı boru, çok çeşitli çekim uygulamaları için çok yönlü bir ayarlama, boyut ve ağırlık karışımı sunar.
   Tek parça tüp    Geliştirilmiş doğruluk ve optimum görsel performans için hizalamayı en üst düzeye çıkarır, aynı zamanda güç ve su geçirmezlik sağlar.
   Uçak Dereceli Alüminyum    Dayanıklılık ve sağlamlık için sağlam bir uçak sınıfı alüminyumdan yapılmıştır.
   Su geçirmez    O-ring contaları, tüm ortamlarda güvenilir performans sağlamak için rifleskopa nem, toz ve molozların girmesini önler.
   Buğu    Argon gazı arındırma, geniş bir sıcaklık aralığında dahili buğulanmayı önler.
   Darbeye    Sağlam yapı, geri tepme ve darbeye karşı dayanıklıdır.
   Sert eloksal kaplama    Son derece dayanıklı sert kaplama anotlama, düşük parıltılı bir mat yüzey sağlar ve çekicinin konumunu kamufle etmeye yardımcı olur.
   ArmorTek    Ultra sert, çizilmeye karşı dayanıklı kaplama, dış camları çizik, yağ ve kirden korur.
   Büyük Çaplı Kuleler    Hızlı, doğru ve kolay okunabilir yükseklik ve windage ayarları sağlayın. Kapaklar taret için harici koruma sağlar.
    

   İç Mekanizma Tasarımı Özellikleri:

   Sürtünme Azaltma Sistemi    Isıl işlem görmüş, sertleştirilmiş çelik ped, taret vidasının ucunda yüzer ve çelik-çelik kontağı için erektör borusunda sertleştirilmiş çelik bir halka ile arayüz oluşturur. Üstün dayanıklılık ve tekrarlanabilirlik için erektör vidasının temas noktasının kırılmasını veya deformasyonunu önler. ABD Patenti 7,958,665
   Taret vidaları    Düşük sürtünmeli, aşınmaya dayanıklı performans sağlar: Silikon-pirinç alaşımından hassas işlenmiş ve gelişmiş kuru film kayganlaştırıcı ile işlenmiştir. Taret vida dişleri, alt-2 mikron toleranslarına hassas bir şekilde işlenir (bir inçin 78 milyondan azı). Ultra yumuşak çalışma ve ayarlamalar.
   Erektör Boru Sistemi    Dayanıklılık ve dayanıklılık için anti-galling özelliklerine sahip birinci sınıf pirinç alaşımdan hassas işlenmiştir. Krom vanadyum erektör yayı kompresyona karşı dayanıklıdır, yüksek yorulma direncine sahiptir ve mikro hassas yükseklik ve windage ayarlamaları için ayna finişine takılır.
    

   Konvinience Özellikleri:

   Hızlı odak mercek    Hızlı ve kolay retiküle odaklanma sağlar.
   Kilitleme Yan Aydınlatma    Kolay erişilebilir ve kilitlenebilir aydınlatma kadranı, taret muhafazasının sol tarafında bulunur. Her ayar arasında kapalı konumlara sahip onbir yoğunluklu aydınlatma seviyesi sunar.
    

   Özellikler:

   Büyütme    1-6 x
   Objektif Mercek Çapı    24 mm
   Göz kabartma    4.0 inç
   Görüş alanı    115.2-20.5 feet / 100 metre
   Tüp boyutu    30 mm
   Taret tarzı    Düşük Sınırlı
   Ayar Mezuniyeti    .2 MOA
   Rotasyon başına seyahat    20 MOA
   Maksimum Yükseklik Ayarı    43 MOA
   Max Windage Ayarı    43 MOA
   Paralaks Ayarı    100 metre
   uzunluk    10,1 inç
   Ağırlık    25,2 ons
   Diğer Özellikler
   Stok KoduVortexdurbun
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.