• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   VICTORINOX Swiss Army Airboss Mach 4 Mechanical 45mm Saat

   Görsel 1
   ArmyPuan : 143.802.360
   Fiyat:
   4.029,09 CHF + KDV
   KDV Dahil:
   143.802,36 TL
   İsviçre El Yapımı ve Üretimi
   Hassas İsviçre Mekanik elle kurmalı Makina
   56 Saat Güç Reservi
   Safir Kristal ve Yansımama 3 işlemli kaplama
   Geri sayım göstergeli iç bezel
   30 saniye alanında küçük saniye sayaç ayracı
   Paslanmaz Çelik kasa (316L)
   Karanlıkta görmek için fosforlu saat göstergeleri
   Kahve Deri kayış
   Su Geçirmez 100m (10 ATM, 330 FT)
   45mm yekpare çelik kasa çapı
   Türkçe kullanma kulavuzu
   3 Yıl Uluslararası ve Türkiye Garantisi
   Özel Hediye Kutusunda
   (Alışveriş Kodu: 241381)
     
   Airboss Mach 4, makinenin 30°lik rotasyonu sayesinde, gerisayım özelliğine kolay erişim sağlar: özel kurma düğmesi saat 2'de konumlandırılmıştır. Airboss Mach4, günümüzde ETA tarafından üretilen, İsviçre Saat Endüstirisi, Unitas'ın en geleneksel ve üst düzey büyük makinelerinden biriyle donatılmıştır. Sağlamlığı ve doğruluğu sayesinde şimdiye kadar tasarlanmış en iyi cep saati makineleri arasında kabul edilen Unitas, bugün kol saatlerine yönelik bir makine olarak tekrar canlanmaktadır. 
   Yeni Model Airboss Mach4 ayrıca, daha büyük kollar ve rakamlarla, daha fazla okunaklılık sağlayan daha büyük bir kasa açılımıyla güncellenmiştir.
    
   Makine : İsviçre yapımı Unitas 6498-2, 16½ satır, mekanik elle kurulan makine, saatte 21.600 vibrasyon, 56 saatlik güç rezervi 
    
   Victorinox Swiss Army Saatleri Hakkında :
    
   Victorinox Swiss Army saatleri efsanevi kalitesini, dehasını ve zamanı aşan tasarımını bu iki etkileyici mirastan - Victorinox fonksiyonel el aletleri ve Swiss Army saatlerinden - almıştır.
   Kendi fabrikalarımızda üretilen Victorinox Swiss Army saat koleksiyonları, İsviçre saat ustalığı ile, klasik ama özgün tarzda, yüksek performanslı özellikleri ile kullanıcılarına eşsiz bir değer sunmaktadır.
   -Her yeni saat serisi İsviçre'deki kendi atölyelerimizde birçok kalite kontrol testinden geçer. Her bir saat ayrı ayrı görsel inceleme, zaman testi ve su geçirmezlik testine tabi tutulur.
   - Tüm Victorinox Swiss Army saatleri 3 yıllık garanti kapsamındadır. Birçok yüksek kaliteli markanın sunduğu ortalama garanti süresinin üzerindedir.
    
   -Tüm saatlerimiz piyasadaki en iyi İsviçre yapımı makinelere sahiptir.
    
   1- ETA - Kaliteli makine yapımında 200 yılı aşkın deneyimi ile, mekanik saatlerimizin ve çoğu quartz kronograflarımızın donanımını oluşturur.
   2- Ronda - Yeni 2. makine özellikleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına duyarlıdır. Özellikle 3 kollu quartz saatlerimizde kullanılmaktadır.
   3- Özel VSA Makineleri - Night Vision II ve ST-5000 gibi saatlere güç veren, İsviçre'de geliştirilmiş ve İsviçre yapımı elektronik modüllerdir.
   Diğer Özellikler
   Stok Koduswissarmy06
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.