• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   US TACTİCAL HOWARD ATIŞ KULAKLIĞI

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 11.202.840
   Fiyat:
   342,75 USD + KDV
   KDV Dahil:
   11.202,84 TL
   1.511,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


   %100 orginal
   ses Yükseltici Elektronik Atış Kulaklığı en yüksek emniyeti ve kulak korumasını sunar. Emniyet, 82 desibel seviyesine kadar olan, poligon ikazları gibi seslerin bozulmaya uğratılmadan, net olarak yükseltilmesi ile sağlanır. Kulak koruması ise, işitme kaybına yol açabilecek 82 dB üzeri seslerin anında kesilmesi ile sağlanır.

   Atış ortamları için özel tasarlanmış bu kulaklıkta, tüfek atışında kaynak yapmayı engellemeyen düşük profilli kulaklıklar kullanılmıştır. Kafa bandı ayarlıdır, başınıza tam ayarlanabilir; içi pedlidir, konforlu kullanım sağlar. Harici ses giriş soketi MP3 veya bir başka kaynağına bağlandığında, Impact Sport'un stereo kulaklık olarak görev yapmasını sağlar.

   Impact Sport kulaklıklar poligonda veya avda sizi yükses seslerden korurken, normal seviye sesleri duymanızı kolaylaştırarak çevreden kopmamanızı sağlar. Elektronik ses yükseltici açıkken veya değilken, 22 dB NRR ses azaltma oranı sunar. Elektronik ses yükselticisi açıkken, kulaklık üzerine yerleşik mikrofonu ile çevresel sesler 82 dB olan emniyetli seviyeye kadar artırılır. Bu sayede önemli poligon konutlarını ve av sırasında çervesel sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz. Pedli kafa bandı üzerinde teleskopik yükseklik ayarı, başa tam oturan, konforlu kullanım sağlar. Harici ses girişi ile kulaklıklarınız MP3 ses kaynağına veya herhangi bir uygun ses kaynağına bağlayabilirsiniz. 2 adet AAA tip (ince kalem) pil kutusunda verilmiştir. Bir takım Alkali pil ortalama 350 saat dayanır. Otomatik kapanma özelliği 4 saat sonra devreye girerek pillerin tükenmesini önler.
   Operasyonda, Avda, Poligonda, her yerde...
    
   Honeywell Impact Sport Ses Yükseltme özelliğiyle, çeşitli mesafelerden gelen sesleri daha hassas duymanızı sağlar.
    
   Atış anında oluşan yüksek desibeldeki silah patlama sesini otomatik olarak keserek; kulaklarınızın zarar görmesini önler.
    
   Ordu birimlerinin tercihi olan bu ürün özellikle tank, obüs ve topçu personeli tarafından etkin biçimde kullanılmaktadır.
    
   Bu ürün sayesinde, atış poligonlarında konuşulan herşeyi (olası uyarıları) rahatlıkla duyabilecek; sadece atış anında  patlama sesini minimum düzeyde duyacaksınız.

   Elektronik kulaklık açıldığında, çevre sesini 82 dB'lik bir güce yükselten dahili yön mikrofonlarını kullanır. Bu, avlanma sırasındaki önemli çevre seslerini kolaylıkla duymanızı sağlar.
    
   Ek güvenlik özelliği olarak, aktif olarak dinleme yapan bu mikrofonlar; ateşli silahlar ateşlendiği ve sesin 82 desibel'e ulaştığı anda  amplifikasyonu otomatik olarak kapatır.
    
    
   Howard Leight, Honeywell Elektronik Av ve Atış kulaklığı; dünya çapında birçok platformda alanında en başarılı, en çok yorum alan ve en çok satılan (*best seller) üründür.

   Patentli Hava Akış Kontrolü teknolojisi; tüfek dipçiğinizin, atış tepmesi sırasında yapacağı harekete göre; boşluk kalmasını sağlayan ince bir tasarımdadır.
    
   Yastıklı kafa bandı, rahat kullanım için teleskopik yükseklik ayarına sahiptir.
    
   Harici bir ses kaynağını aynı anda kullanabilirsiniz..!
   Bir MP3 çalar, tarayıcı veya başka bir ses kaynağına bağlanmanızı sağlar. 
    
   4 saat sonra otomatik kapanma, pil ömründen tasarruf etmenize yardımcı olur.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodutcvqwe
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.