• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Us Sightmark Gun Green Laser

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   ArmyPuan : 14.580.080
   Fiyat:
   533,60 USD + KDV
   KDV Dahil:
   14.580,08 TL
   1.967,18 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   7
   Sınırlı Sayıda
   %100 orginal usa malı
   Saniyeler sayarken, karanlıkta görülecek yerleri bulmak için zamanınız yok. Tabancaları kolayca ve güvenli bir şekilde monte etmek için kompakt bir tasarıma sahip olan Us Sightmark Gun Green Laser Tabanca Lazeri pin-noktaları, aydınlatmadan daha hızlı hedefler. Hafif, aerodinamik lazer, Ateşli Silahlara gereksiz ağırlık eklemekten kaçınır. Görünürlük gün boyunca 50 metre ve geceleri etkileyici bir 600 metreye kadar uzanır. , bir CR2 bataryası ile enerjilenir ve pil ömrünü 15 saate çıkarmak için sürekli ve darbeli iki mod içerir. Çok yönlü dijital açma / kapama anahtarları ile 5 mW lazer sağ veya sol elini kullanan tetikleyici tarafından etkinleştirilebilir. Ürünle birlikte verilen basınç yastığı, ünitenin çeşitli AR platformlarının dört rayına rahatça monte edilmesini sağlar. Bir weaver / picatinny montajı ile tasarlanan bu ürün G5, 0 ° F ila 120 ° F arasında bir çalışma sıcaklığına sahiptir,.

   ECCN: 0A987.f Sellmark tarafından sağlanan ECCN, USML Kategorisi veya Avrupa Çift Kullanımlı / Askeri tanımı, tavsiye niteliğindedir. 

   When seconds count, you don't have time to find your sights in the dark. Featuring a compact design to easily and securely fit pistols, the Sightmark® ReadyFire G5 Pistol Laser pin-points targets faster than lightening. The lightweight, streamlined laser mounts between the trigger guard and muzzle of any railed handgun, decreasing snag points and refraining from adding unnecessary weight to the Firearm. Visibility extends to 50 yards during the day and an impressive 600 yards at night. The ReadyFire G5 is energized by a CR2 battery and features two modes, continuous and pulsing, to increase battery life up to 15 hours. With ambidextrous digital on/off switches, the 5 mW laser can be activated by the right- or left-handed shooter. The included pressure pad allows the unit to conveniently mount on the quad rail of various AR platforms. Designed with a weaver/picatinny mount, the ReadyFire G5 has an operating temperature range of 0°F to 120°F, making it the laser of your choice for almost every shooting scenario.
   ECCN: 0A987
   The ECCN, USML Category, or European Dual Use/Military designation, provided by Sellmark, is advisory. All advisory information reflects an interpretation of the U.S./European export laws and regulations, and is subject to change without notice. It is the obligation of the exporter requesting the advisory information from Sellmark to comply with all applicable export control laws and regulations. Sellmark makes no representation as to the accuracy or reliability of the export control classification information, and is in no way responsible for any damages or penalties suffered by any other party as a result of using or relying upon such information. 


    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSightmarkyesillazer
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.