• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   US EARMOR OPSMEN M30 TAKTİK KULAKLIK

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   ArmyPuan : 2.404.560
   Fiyat:
   112,10 USD + KDV
   KDV Dahil:
   2.404,56 TL
   324,43 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   %100 orginal Yüksek kaliteli taktik kulaklık
   EARMOR ™
   M30, elektronik işitme korumasını herkes için erişilebilir hale getirmek için geliştirilmiştir.

   Basit ve güvenilir gürültü koruma mekanizması, kullanıcının gürültülü ortamlarda işitme duyusunu korumasına yardımcı olur,

   ateşli silahlar gibi seslerden korurken, ortam seslerini duymanıza ve diğer insanlarla iletişim kurmanıza izin verir.

   Siyah renk.

   Özellikler:

   Düşük profilli tasarıma sahip kulaklıklar

   Ayarlanabilir hacim

   3,5 mm AUX kablosuyla birlikte verilir

   Gürültü azaltma + NRR22

   Yumuşak sesleri yükseltmek, 82 dB'nin üzerindeki zararlı sesleri bastırır

   Daha fazla yalıtım için rahat yastık, rahat kalırken saatlerce kullanılabilen ve rahat. 

   Dinamik ses tanıma

   Depolandığında minimum yığın için katlanabilir

   IPX-5 Suya Dayanıklı

   Yaklaşık 350 saatlik çalışma süren 2x AAA 1.5V pil (DAHİL DEĞİLDİR) ile çalışır.

   4 saat sonra otomatik kapanma işlevi,

   CE / RoSH / ANSI S3.19-1974 Standartları / EN352-1: 2002 / EN352-4: 2001 / A1: 2005 / EN352-5: 2002 / A1: 2005 / EN352-6: 2002 / FCC'ye göre test edilmiş ve onaylanmıştır

   Ağırlık: 0,84 lb (380g)

   Yeni OPSMEN Earmor M30 Elektronik Kulak Manşonları avcılar, atıcılar, ordu ve kolluk kuvvetleri için işitme koruması ve iyileştirme sağlar.

   M30 size taktiksel bir avantaj sağlar, güvenli sesleri yükseltir, böylece kulak tıkaçları takılıyken daha iyi işitebilirsiniz. Ancak tehlikeli bir patlama sesi oluştuğunda, ses sıkıştırması sesi bastırmak için devreye girerek kulaklarınızı tehlikeli silah atış gürültüsüne karşı korur. Düşük profilli oturması, sağlam yapısı ve basit kontrolleriyle bu, her atıcının takdir edeceği yüksek kaliteli bir işitme koruyucusudur. İşitme Hasarından Korunma

   OPSMEN M30, kulaklarınızı tabanca patlama gürültüsünden koruyan elektronik bir gürültü engelleme mekanizmasına sahiptir. Aslında M30, 82 dB'nin üzerindeki tüm gürültüyü bastırır ve bu elektronik kulak manşonlarını, çekim ve avlanmanın yanı sıra endüstriyel uygulamalar için iyi bir seçim haline getirir. Yüksek gürültü bastırıldığında, M30'un pasif NRR 22 koruması işitme duyunuzu güvende ve hasarsız tutabilir.

   OPSMEN M30, gürültülü ortamlarda kullanım için mükemmeldir ve özellikle tehlikeli derecede yüksek darbeli gürültüye karşı savunma için çok uygundur. Gelişmiş İşitme için Ses Yükseltme M30 kulaklarınızı korurken aynı zamanda net işitme ve doğru işitme sağlar. Bu kulak manşonları, düşük ses seviyesindeki sesleri yükselterek avınızı güçlendirir.

   OPSMEN M30, gerçek yönlü sesi yakalamak için 360 ° çok yönlü bir mikrofon kullanır ve durumsal farkındalığınızı önemli ölçüde artırır.

   Rüzgar sesini en aza indirmek ve hasarı önlemek için mikrofon girintilidir. Ve konu menzil komutları ile iletişim kurmak veya dinlemek söz konusu olduğunda, dinamik ses izleme, konuşmayı kristal netliğine getirir ve kulak manşonları takılıyken söylenenleri çıplak kulaklarınızla yapabileceğinizden daha iyi ayırt etmenize yardımcı olur. S.

   Kolay Kullanım için Uygulama Kontrolleri OPSMEN M30 İşitme Koruyucularının kullanımı son derece basittir, bu nedenle bu yüksek kaliteli işitme korumasını kullanmak için özel bir deneyim veya uzmanlık gerekmez. 

   Kademesiz ses kontrolü pürüzsüz ve hassastır, ses üzerinde tam hakimiyete sahip olmanızı sağlar - artık "yeterince yakın" için razı olmak yok. Rahat, Düşük Profilli ve Sağlam

   Bu kulak manşonları hareketlilik, rahatlık ve etkinlik için tasarlanmıştır. Düşük profilli kulak kapakları engelsiz nişan alma, ateşleme ve harekete izin verir. Kulaklığın tamamı hafiftir, bu nedenle işitme korumanız sizi asla yavaşlatmaz. Konfor söz konusu olduğunda, ergonomik kulak yastıkları gürültüye karşı sıkı bir sızdırmazlık oluşturacak kadar sağlam, ancak saatlerce kullanımda rahat kalacak kadar yumuşaktır.

   OPSMEN güvenilirliğinden ötürü gurur duymaktadır ve M30 hayatta kalmak için üretilmiştir. Her bir kulaklığın üzerindeki 3 mm kalınlığındaki polikarbonat kabuk, aşırı dayanıklılık sağlayarak içindeki elektronik parçaları korur. Bu kulak manşonları darbelere dayanıklıdır ve zorlu koşullarda çalışmak için IPX-5 suya dayanıklıdır.

   Kompakt depolama ve taşıma için katlanabilir tasarım. Müzik Dinleme ve Daha Fazlası

   OPSMEN M30 Kulak Manşonları ayrıca işyerinde veya sahada müzik dinlemenize de olanak tanır. Standart bir 3,5 mm AUX giriş ses jakı, bir akıllı telefona veya başka bir ses kaynağına bağlanmanıza olanak tanır, böylece kulaklarınızı güvende tutarken kalbinizin içeriğini dinleyebilirsiniz. Cömert bir 46 "ses kablosu dahildir.

   Bu elektronik kulaklıklar, 2x 1.5V AAA pil gerektirir ve 350 saatlik etkileyici bir çalışma süresi sağlar.

   4 saatlik otomatik kapanma, kullanım arasında pillerden tasarruf sağlar. Kulaklıkları, ses kablosunu ve bir yıllık üretici garantisini içerir. UPC 60074036583 OPSMEN Hakkında: Güvenlik, Güvenilirlik ve Bütünlük

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduOPSMENkulaklik001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.