• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Us Condor Tactical Boots Coyote Brown

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   ArmyPuan : 27.627.070
   Fiyat:
   882,94 USD + KDV
   KDV Dahil:
   27.627,07 TL
   3.727,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   10
   %100 original profesyonellerin tercihi
   AR670-1 Uyumlu yani Dünya orduları için yapılan üretim standartlarına Uyumludur.  Ordu özelliklerini karşılamak ve Ordu OCP ACU ile kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklı 1800 Denier oxford cordura kumaş ve hakiki inek derisi süet deri ile üretilen bu botun üst kısmı, sıcak iklimlerde nefes alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çıkarılabilir tek yoğunluklu poliüretan iç taban, sarsıntı etkilerine karşı koruma sağlamak ve darbeyi emer ve aynı zamanda yorgunluğun sabit yürüme ve ayakta durmasını azaltırken ekstra yastıklama ve rahatlık sağlar. Doğrudan enjekte edilen polieter poliüretan dış taban, doğrudan doğruya yapışkan yapıştırıcı kullanılmadan üst tarafa bağlanan ve üst kısımdan dış taban ayrılmasını önlemek için ayrılmaz bir bağ oluşturan doğrudan tutturma yapısı ile yapılır. Aşırı hafif polieter poliüretan dış taban, sadece yastıklama ve rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her türlü düşmanca savaş ortamlarında kaymaya dayanıklı, yağa dayanıklı, esnek ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Tabanın atletik tasarımı, birçok farklı arazi tipinde esnekliği ve mobiliteyi arttırır ve çok yönlü dış taban yüzü, yokuş yukarı ve yokuş aşağı güvenlik için çekiş sağlarken ve her türlü yüzeyde destek sağlarken, kir ve döküntüleri sarar.


   Operasyonel Kamuflaj Desenli (OCP) üniforma ile aşınmaya yetkili Coyote brown
   AR 670-1 ve AFI 36-2903 uyumlu (çakal kahverengi)
   AM-TECH® Direkt Soling Teknolojisi: Dış taban, tutkal kullanılmadan doğrudan üst kısma bağlanır ve ayrılmaz bir bağ oluşturur.
   Çıkarılabilir poliüretan (PU) taban astarı, ekstra rahatlık ve ayaklarınızda azaltılmış etki sağlar.
   Poliüretan dış taban kaymaya dayanıklı, yağa dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır

   100% Hakiki Dana Süet Deri
   1800 Denier Kaplı Oxford cordura Kumaş
   Nefes Örgü Kumaş Astar
   Poliüretan (PU) Dış Taban
   Poliüretan (pu) iç taban
   Ağırlık: önyükleme başına 1.4 lbs
   The AR670-1 Compliant Condor Gordon Coyote Brown Combat Boot is built specifically to meet army specifications and for use with Army OCP ACU. Constructed with incredibly durable 1800 Denier oxford nylon fabric and genuine cowhide suede leather, the upper part of this boot is designed to be breathable in warmer climates. The removable single density polyurethane insole provides extra cushioning and comfort to protect against jarring impacts and absorbs shock as well as reduces fatigue from constant walking and standing. The direct injected polyether polyurethane outsole is made by direct-attach soling construction which binds directly onto the upper without the use of hazardous adhesives and creates an inseparable bond to prevent outsole separation from the upper. The extreme lightweight polyether polyurethane outsole not only provides cushioning and comfort, it also provides slip-resistant, oil-resistant, flex-resistant and abrasion-resistant in any types of hostile combat environments. The athletic design of the sole increases flexibility and mobility in many different types of terrain and its multi-directional outsole tread sheds dirt and debris while ensuring traction for uphill and downhill safety and support on most any surface.

   Features of Condor 8" Gordon
   Coyote brown authorized for wear with Operational Camouflage Pattern (OCP) uniform
   AR 670-1 and AFI 36-2903 compliant (coyote brown)
   AM-TECH® Direct Soling Technology: Outsole binds directly to the upper without the use of glue, creating an inseparable bond
   Removable polyurethane (PU) insole provides extra comfort and reduced impact on your feet
   Polyurethane outsole is slip-resistant, oil-resistant, and abrasion-resistant
   Plain toe
   Import
   100% Genuine Cowhide Suede Leather
   1800 Denier Coated Oxford Nylon Fabric
   Breathable Knit Fabric Lining
   Polyurethane (PU) Outsole
   Polyurethane (PU) Insole
   Weight: 1.4 lbs per boot
   Diğer Özellikler
   Stok Koduaskericolbotu
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.