• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Us CHAMPION Hanging Ball Swinging Target

   Görsel 1
   ArmyPuan : 3.391.250
   Fiyat:
   3.391,25 TL + KDV
   KDV Dahil:
   3.391,25 TL
   457,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   These new and perfect targets rotate so that they are easily visible when struck by the weight at the bottom. Both sides have full target profile. No matter how many turns he returns after each stroke, he eventually returns to his former position as if he were a tumbler. This target is intended for use by hanging.

   DuraSeal material is not metal. It is self-patching, withstands thousands of strokes and retains its form. Easy-to-see bright green color. Can be used in ammunition from 17 to 50 caliber. The DuraSeal material is manufactured in the United States.

   It is used by hanging on the rope passing through the middle of the target. The rope is supplied with the target. The target is bright green and 7.5 cm in diameter.

   %100 usa malı
   Bu yeni ve mükemmel hedefler, alt kısımlarındaki ağırlık nedeniyle vurulduğunda kolay görülecek şekilde dönerek hareket eder. Her iki yüzünde tam hedef profili vardır. Her vuruştan sonra ne kadar dönerse dönsün, sonunda bir hacıyatmaz gibi eski pozisyonuna döner. Bu hedef asılarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

   DuraSeal malzeme metal değildir. Kendini yamayan özelliği vardır, binlerce vuruşa dayanır ve formunu korur. Kolay görünen parlak yeşil renklidir. 17 ile 50 kalibre arası mühimmatlarda kullanılabilir. DuraSeal malzeme A.B.D.’de üretilmiştir.

   Hedef ortasından geçen ipe asılarak kullanılır. İp, hedefle birlikte verilmektedir. Hedef parlak yeşildir ve 7.5 cm çapındadır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodusilahhedeflleri
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.