• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Truglo Ignite Mini Compact 22mm Red Dot

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   ArmyPuan : 7.614.570
   Fiyat:
   423,50 USD + KDV
   KDV Dahil:
   7.614,57 TL
   1.027,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   • %100 orginal usa malı yüksek kaliteli
   • 2 MOA kırmızı red-dot. 22 mm objektif mercek
   • Dijital dokunmatik parlaklık kontrolü
   • 10 farklı parlaklık ayarı
   • En son kullanılan parlaklık ayarını hatırlama
   • Maksimum uyumluluk için alçak ve yüksek picatinny montaj aparatları
   • Sıfırlama ayarları
   • Geniş görüş alanı
   • Pil ömrünü koruyan otomatik kapanma özelliği (4 saat)
   • Lastik lens kapağı
   • Pil dahil (1,5V AAA)


   Yakın zamanda TRUGLO , yönetilebilir fiyatın ve güvenilir performansın o mutlu ortamında oturan dijital olarak kontrol edilen kırmızı nokta optikleri Ignite serisini tanıttı - 1x30 mm versiyon ve 1x22 mm versiyon. İki ki, Ignite Mini nedeniyle kompakt profili ve akıllı elektronik kontrol bizim göz yakaladı. Hem yüksek hem de düşük takozlarla birlikte gelmesi bir bonus oldu çünkü her zaman öncelikli olarak savunma amaçlı herhangi bir tüfek üzerinde yedek açık nişangahlar çalıştırıyoruz.   Ignite Mini gövdesi, 2-7 / 8 inç uzunluğunda ve yaklaşık 1 5/8 inç yüksekliğinde bir yalın ölçer. 
   Objektif lens 1X (sıfır) büyütme ile 22 mm'dir. CNC ile işlenmiş alüminyum muhafazanın sol tarafına entegre edilmiş pil bölmesi ile tek bir AAA pille çalışır.   Yandan monte pil, kitabımızda bir artıdır. Kolay erişim için konumlandırılmıştır ve işlenmiş kapağın çıkarılması / takılması kolaydır - bazı kırmızı noktalarda bulunan CR2032 tipi pil kapağından daha fazla.   Ignite Mini'nin çalışması, kasanın üstünde bulunan iki yumuşak dokunuşlu düğme ile kontrol edilir. İleri "+" düğmesine basmak optiği açar. Oradan, çekim koşullarınıza uyması için 10 farklı parlaklık ayarından geçebilirsiniz. Yedi veya sekiz aydınlatmanın tam güneş ışığı için doğru olduğunu, dördünün ise düşük ışık / gece koşullarında iyi çalıştığını gördük. Üniteyi kapatmak için, “-” düğmesine basıp 3-4 saniye basılı tutun.
   Ignite Mini ile gerçekten takdir ettiğimiz bir şey, akıllı dijital işlevleridir. Birincisi, otomatik aydınlatma hatırlamasıdır. Optiği kapattığınızda aydınlatma ayarı ne olursa olsun, tekrar açtığınızda aynı ayardır. Bu, bir savunma optiği için açık bir avantaj sunar, çünkü büyük olasılıkla düşük ışık koşullarında kullanacaksınız. Bu özellik, bir gece senaryosunda sizin için en iyi şekilde çalışan aydınlatmayı önceden ayarlamanıza olanak tanır, böylece gece yarısı silahınızı kapmanız gerekirse, yapmanız gereken tek şey onu açmaktır ve aydınlatma tam olarak nerede olur. ihtiyacın var. Zihniniz başka endişelerle zaten hipersürücüyken aydınlanma ile uğraşmanıza gerek yok.
   İkincisi, Ignite Mini'nin otomatik kapanma özelliği vardır. Bu, son düğmeye basıldıktan dört saat sonra üniteyi kapatır. Bu, bizim gibi, kullandıktan sonra optiklerini kapatmayı ve dolayısıyla pil ömründen tasarruf etmeyi kaçınılmaz olarak unutan kişiler için mükemmeldir.   Doğal olarak, Ignite Mini rüzgar ve yükseklik için tamamen ayarlanabilir. Fabrika, optiği montaj tabanı ile önceden hizalayarak bize büyük bir iyilik yapar, bu nedenle sıfırlama nispeten hızlıdır. 25 metrelik sıfıra ulaşmak için üç çekim yaptık.
   Bu optik, yakın ve orta menzilli işler için hassas hedef noktası için boyutlandırılmış 2 MOA kırmızı noktaya sahiptir. Bu, noktanın 100 metrede bir boğa gözünün yaklaşık iki inçini kapladığı anlamına gelir. 100 yarda için sıfırlamak isterseniz, bir bullseye kırmızı noktayla (bir nişan değil) hedefin ortasında hizalanmanıza yardımcı olacağından, standart bir NRA 100 yarda küçük çaplı tüfek hedefi kullanmanızı öneririz. 1X optik ile kolay görev).
   Ignite Mini'deki taret kapakları, ayar düğmeleriyle eşleşen bir çıkıntı içerir, bu nedenle windage ve yükseklik değişiklikleri yapmak için hiçbir alete gerek yoktur. Her tıklama kırmızı noktayı 1/2 MOA hareket ettirir. Ünitemizde zar zor duyulduğundan ve ayarlama sırasında tıklamaları hiç hissedemediğimiz için "tıklama" terimini oldukça gevşek kullanıyoruz.   Ignite Mini ile birlikte alçak ve yüksek montajlı tabanlar dahildir. Birincisi, çok menzilli hedef veya çelik atış için optiğinizi tüfek deliğine mümkün olduğunca yakın çalıştırmak istiyorsanız kullanılır. Savunma tüfeğinizin ana göreviyse, çevirmeli yedek nişangahlarla birlikte kullanılan yüksek montaj, gitmenin yoludur. TRUGLO'nun literatürü, yüksek montajın Ignite Mini'nin manzaraları yedeklemek için mutlak yardımcı tanıklık yapmasına izin vereceğini söylüyor (kırmızı noktanın hizalaması, açık manzaraların hizasına uyuyor). Kurulumumuzda, yüksek montaj 1/3 yardımcı tanık (optik görüş alanının altından yaklaşık 1/3 kadar açık görüş hizalaması) sağladı. Görüş resmimizi daha az dağınık tutmak için 1/3 oranında yardımcı tanığı tercih ediyoruz, bu yüzden orada sorun yok.   Genel olarak, Ignite Mini'nin performansı beklendiği gibiydi. 
   Sıfır ayarının hızlı ve kolay olduğu kanıtlandı ve optiğin sınırsız göz-dürbün mesafesi, yüksek montaj ile birleştiğinde, ister tezgahtan ister serbest çekim olsun, optimum bir görüş resmi ve yanak kaynağı oluşturmamızı sağladı. Uzun vadeli değerlendirmemiz devam edecek, ancak sis geçirmez ve suya dayanıklı yapısıyla çok kaplamalı objektif lens ve nitrojen gazı dolu muhafaza ile birlikte, bu kompakt kırmızı nokta optikten yıllarca güvenilir hizmet bekliyoruz.
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTrugloreddot
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.