• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Taktik Hayatta Kalma Cep Testeresi

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   ArmyPuan : 1.302.210
   Fiyat:
   1.302,21 TL + KDV
   KDV Dahil:
   1.302,21 TL
   175,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Bıçak, herhangi bir ağacın çevresini sarar ve yalnızca bir tarafı kesen normal motorlu testerelerin aksine, aynı anda üç tarafı keser. Çift yönlü bıçaklar, her itip çektiğinizde ahşabı derinlemesine  keserek kesme sürenizi %50 azaltır.

   Bizim gelistirdiğimiz Survival Survival Cep Testere  65nm paslanmaya dayanıklı sertleştirilmiş çelikten yapılmıştır ve sıradan çelikten 4 kata kadar daha güçlüdür, bu da onu benzer motorlu testerelerden çok daha güçlü kılar. Ayrıca, zincirin her halkası sağlam alüminyum ile güçlendirilmiştir.

   Kendi kendini temizleyen dişler, bıçakları keskin tutar, böylece bu Cep Testeresini , biriken kalıntılardan endişe etmeden tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Baskı altında bile cildinizi kesmeyen geniş tutuşlu perdeli saplar.

   Bu Choice Survival Pocket Testere  , "taşı-ve-git" çantasını içerir, kullanışlı bir kemer köprüsüne sahiptir, böylece bu harika hayatta kalma aracına hızlı erişime sahipken iki elinizi de serbest tutabilirsiniz.
   Kullanılmadığında kompakt depolama için 4 inç çapında bir tekerleğe yoğunlaşır. Bir kese ile birlikte gelir, böylece keskin bıçaklar diğer teçhizatınıza zarar vermez. Sadece 6,3 oz, 3 – 7 lbs'lik normal motorlu testereden çok daha hafif.
   İçerir:

   1 - Cep Testere
   1 - "Sakla ve taşıma " Torbası
   Şartname:
   Bıçak Uzunluğu:  36" inç
   Toplam Uzunluk:  52" inç
   Ağırlık (Keseli):  7,5 oz.
   Malzeme:  65nm paslanmaya dayanıklı sertleştirilmiş çelik
   Diğer Özellikler
   Stok KoduChaintst001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.