• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Tactical Delta Combat Olive Drab

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   ArmyPuan : 17.393.960
   Fiyat:
   536,98 USD + KDV
   KDV Dahil:
   17.393,96 TL
   2.346,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   7
   %100 Orginal
   Yüksek kaliteli çok zengin özelliklere sahip dayanıklı bir taktik combat arıyorsanız, bu  taktik combat kesinlikle almaya değer. 
   Polartec® Delta ™:% 65 Polyester,% 32 Tencel Lyocell,% 3 Spandex
   Ukrayna'da yapıldı. Bölgesel savaşlarda testi yapıldı ve kalitesi kanıtlandı.
   Frogman Range Gömlek, 2017 Polartec Apex Ödülü Sahibi.  Akıllı, yenilikçi tasarım ve yüksek kaliteli Polartec kumaş kullanımı dünyaca ünlü uzmanlar tarafından onaylandı
   "FRS-DELTA" anatomik tasarıma ve düz elastik dikişlere sahiptir. Genel kumaş elastikiyeti ile birlikte, bir kişinin herhangi bir aktif  ekipman yüküne müdahale etmeyen rahat kullanım sağlar.
   "Aşınma Pedleri Sistemleri" (APS) taktik yaz giysileri için yenilikçi bir sistemdir. Ek konfor ve koruma sağlar ve bu nedenle kumaşın soğutma işlemine müdahale etmez. Koruma yastıkları omuz, sırt ve dirsek üzerine yerleştirilir. Vücut zırhı veya sırt çantası giyerken, fazla yükü kaldırarak, temas yerlerini yıpranmadan koruyarak, cildi sürtünmeden korurlar.
   FRS-DELTA tişört, yenilikçi POLARTEC® DELTA ™ malzemeden üretilmiştir. Radyal yapılar ve özel olarak tasarlanmış ipliklerden oluşan bir kumaş soğutma sistemine sahiptir. Bu yapılar, tüm malzeme yüzeyi boyunca örülür ve nemi dağıtmak, hava akışını arttırmak ve hareket sırasında cilde sürtünmeyi azaltmak için tasarlanmıştır. Hidrofobik ve hidrofilik elyafların eşsiz yapısı, POLARTEC® DELTA ™ 'nın vaporif ısı kaybını arttırırken, ıslandığında maksimum hava geçirgenliğini korumasına izin verir.
   Tencell Lyocell lifleri mükemmel nefes alabilirliğe ve moisutre fitilleme özelliklerine sahiptir, kuru ve ıslak halde yüksek dayanıklılık sağlar, şekli iyi tutar. Rengi korur ve yıkandıktan sonra şeklini değiştirmez. Özel bakım gerektirmez

   Polartec® Delta™: 65% Polyester, 32% Tencel Lyocell, 3% Spandex
   Made in Ukraine. Quality proved in combat.
   Frogman Range Shirt is 2017 Polartec Apex Award Winner. The smart, innovative design and use of high-quality Polartec fabric was noted by world-famous specialists.
   "FRS-DELTA" has anatomical design and flat elastic seams. In combination with overall fabric elasticity it allowed us to create shirt that does not interfere with any active motor load of a person.
   The "Abrasion Pads Systems" (APS) is the innovative system for tactical summerwear. It provides additional comfort and protection and therefore does not interfere with the fabric's cooling process. Protection pads are placed on shoulders, back and elbows. They add comfort while wearing body armor or backpack, removing the excess load, keeping the places of contact from wear and tear and protect skin from rubbing.
   FRS-DELTA t-shirt is made of innovational POLARTEC® DELTA™. It's a fabric cooling system comprised of radial structures and specially engineered yarns. This structures are knitted across the entire material surface and designed to disperse moisture, increase airflow and reduce friction against the skin during movement. The unique plant of hydrophobic and hydrophillic fibers allows POLARTEC® DELTA™ to maintain maximum breathability when wet while increasing vaporative heat loss.
   Tencell Lyocell fibers have excellent breathability and moisutre wicking properties, high durability in dry and wet state, keeps the shape well. It keeps the color and does not change shape after washing. Does not require special care.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPolartect5
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.