• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   T-REX 450 Plus Super Combo Uçuşa Hazır Set

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   66,15 TL + KDV
   66,15 TL
   85,05 TL + KDV
   85,05 TL
   82,80 TL + KDV
   82,80 TL
   ●T-Rex 450 serisi yeni başlayanlardan tecrübeli pilotlara kadar her modelci için ideal bir seçim olmuştur. Şimdi Align yeni başlayanları veya daha iyi bir modele geçmek isteyenlerin ihtiyacını karşılamak için Uçuşa Hazır T-Rex 450 Sport Plus modeli ile karşınızda. Align T6 2.4G kumandasıyla, bu tamamiyle montajı ve ayarları yapılmış helikopter sadece şarj edilmiş bataryasının takılmasıyla uçuşa hazır hale geliyor, bu sayede pilotun montaj ve ayar için vakit harcamadan uçuş zevkini yaşamaya başlayabilir.

   ●T-Rex 450 Sport Plus üzerinde yeni stil rotor kafası sistemi ve metal kafa bloğu ile yüksek stabilite yanında rahat kontrol edilebilme özelliğini barındırır. Dört parçalı şasi dizaynı, servolar için montaj platformu içerir, ve bu sayede herhangi nir montaj somunu sökmeden kolaylıkla ve hızlıca servo söküp takılabilir. Align firmasının yüksek verimli 450MX motoru sayesinde sürekli güç sanki helikopterin güçlü kalbiymiş gibi görev yapar. Özel dizayn edilmiş iki şasi arası kuyruk servo yatağı sayesinde ortaya çekilmiş ağırlık merkezi daha iyi 3D yapabilmesine ve herhangi bir kazada servonun korunmasını sağlar. Yeni dizayn edilmiş batarya montaj platformu üzerinde bulunan ESC yatağı sayesinde daha düzenli elektronik montajı. Ayrıca yeni REC-BL35P elektronik hız kontrol sistemi sayesinde BEC voltajını 5 ile 6 Volt arasında seçebilme özelliği.

   ● Align T6 Kumanda sistemi Futaba tarafından üretilen 6 kanal 2.4G S-FHSS sistemi barındırmaktadır, gaz/açı eğrisi, akrobasi modu anahtarı, dual rate ve expo ayarları gibi helikopter ayar menülerine sahiptir. Pilotların yüksek ücretler vermeden bütün bu özelliklere sahip olmalarını sağlar.

   ●Diğer T-Rex 450 serisi helikopterler gibi, 450 Sport Plus yüksek stabilite, düzgün manevra tepkileri, mükemmel kontrol hissi sağlayarak, pilotlara yüksek kaliteyi ve performansı ekonomik bir fiyat ile sahip olmalarını sağlar.


   Özellikler:

   1. Helikopter ve kumanda fabrika tarafından montajlanmış ve ayarları uçuşa hazır şekilde yapılmıştır. Sadece bataryayı bağlayarak mükemmel uçuş deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.
   2. Align T6 Kumanda sistemi Futaba tarafından üretilen 6 kanal 2.4G S-FHSS sistemi barındırmaktadır. 15 model hafızasına, bütün helikopter fonksiyon menülerine sahiptir.
   3. Dahili normal ve akrobasi uçuş modu beraberinde 2 farklı dual rate ayarları.
   4. PVC alaşım yeni stil rotor kafası sistemi ve metal kafa bloğu ile sertifikalı 3D performans yanında yüksek uçuş stabilitesi ve rahat kontrol edilebilme özelliği.
   5. Dört parçalı şasi dizaynı, servolar için montaj platformu içerir, ve bu sayede herhangi nir montaj somunu sökmeden kolaylıkla ve hızlıca servo söküp takılabilir.
   6. Dar alt şasi sayesinde daha sağlam gövde yapısı ve gelişmiş uçuş çevikliği.
   7. Özel dizayn edilmiş iki şasi arası kuyruk servo yatağı sayesinde ortaya çekilmiş ağırlık merkezi daha iyi 3D yapabilmesine ve herhangi bir kazada servonun korunmasını sağlar.
   8. MX serisi yüksek verimli motor sayesinde mükemmel güç ve az ısınma.
   9. Yeni REC-BL35P elektronik hız kontrol sistemi sayesinde ayar adımsız şekilde BEC voltajını 5 ile 6 Volt arasında ayarlayabilme özelliği. (Fabrikasyon 5.5V olarak ayarlıdır)
   10. Harici kuyruk gyro montaj platformu sayesinde kuyruk aktarım sisteminden gelebilecek vibrasyonlardan etkilenmez, gyro performansının artmasını sağlar.
   11. Yeni dizayn edilmiş batarya montaj platformu üzerinde bulunan ESC yatağı sayesinde daha düzenli elektronik montajı.
   12. Yüksek hassasiyetli kuyruk kontrol sistemi ve ağırlaştırılmış kuyruk palleri sayesinde daha efektif ve düzgün kuyruk pal açısı değişimleri ve tepkileri.
   13. Yeni stil aerodinamik yapıda airbrush rengarenk boyalı kanopi.
   14. İçerisinden 3S 2200mAh 30C lityum polimer batarya ve 2 Amper hızlı şarj edebilme özelliğine sahip şarj aleti çıkmaktadır.
   Kullanıcının radyo kontrollü helikopter uçurmayla ilgili güvenlik önlemleriyle ve kullanımıyla ilgili bir bilgiye sahip olması gerekmektedir. 
   Uçurmadan önce mutlaka açıklama ve talimatları okuyun.
    
   Spesifikasyonları:   ●Uzunluk: 634mm
   ●Yükseklik: 224mm
   ●Ana Pal Uzunluğu: 325mm
   ●Ana Rotor Çapı: 715mm
   ●Kuyruk Rotor Çapı: 158mm
   ●Motor Dişlisi: 11T
   ●Ana Dişli: 121T
   ●Otorotasyon Kuyruk Dişlisi: 106T
   ●Kuyruk Dişlisi: 25T
   ●Dişli Oranı: 1:11:4.24
   ●Ağırlık (Motor Dahil): 633g
    
   Paket İçeriği:   ●T-REX 450 Plus Seti
   ●ALIGN T6 6 Kanal Kumanda
   ●ALIGN R6GF 6 Kanal Alıcı
   ●3S1P 11.1V 2200 mAh/30C Lityum Polimer Batarya
   ●Lityum Batarya Balanslı Şarj Aleti RCC-3SX
   ●325D PRO Karbon Fiber Pal Seti
   ●450MX Brushless Motor(3400KV)
   ●GP790 Head Lock Gyro
   ●3 Adet DS415M Dijital Servo
   ●DS425M Dijital Servo
   ●RCE-BL35P 35A Brushless ESC
   ●1.5V AA Kalem Pil
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPlus89234
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.