Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Spartan Folding Knife 21S

  Spartan Folding Knife 21S
  Spartan Folding Knife 21S
  Spartan Folding Knife 21S
  Spartan Folding Knife 21S
  Spartan Folding Knife 21S
  Spartan Folding Knife 21S
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Görsel 4
  Görsel 5
  Görsel 6
  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  345,56 TL + KDV
  KDV Dahil 345,56 TL
  421,38 TL + KDV
  KDV Dahil 421,38 TL
  197,61 USD + KDV
  KDV Dahil 1.549,27 TL
  Karakteristik kıvrık kenarı, büyük bir göbek ve keskin, akut noktası ile eskilerin klasik Kopis çağrıştıran ve aynı zamanda bir Kukridir

  Bıçak Uzunluğu: 4 1/2 "
  Bıçak Kalınlığı: 4 mm
  Toplam uzunluk: 10 1/2 "
  Çelik: Japon AUS 8A paslanmaz
  Ağırlık: 9.2 oz
  Sap: 6 "Uzun Grivory w / Çelik Liners
  Cep Klips: Paslanmaz / Kemer Klipsi


  The Cold Steel Spartan 21S is a folding Kopis scaled down to accommodate the demands of a tamer, more sophisticated world. The 4 1/2" blade evokes the classic Kopis of the ancients with its characteristic recurved edge, big belly and sharp, acute point. It’s hollow ground from Japanese AUS 8A stainless and has some similarities with a Kukri.The Cold Steel Spartan 21S also echoes the ancient Kopis in its handle. It's designed to help the hand resist the pull of centrifugal force and to retard forward momentum, when stabbing, or backward movement, when hammering or smashing with its pommel. Injection molded out of Grivory with steel liners for strength, it’s heavily contoured for comfort and features irregular fluting and a heavily textured surface finish for an exceptionally effective grip.

  The Cold Steel Spartan 21S has dual pocket clips to assure ambidextrous carry and for quick draw opening, it features a thumb plate that can be used to open the knife like a conventional "one handed opener" or be snagged on the edge of a pocket during the draw stroke and opened automatically. Additionally, the Spartan™ incorporates our Tri-Ad™ locking mechanism, which has proven, under torture testing to be almost impervious to stress, strain and shock. It's almost impossible to overcome and offers a huge margin of safety not found in our competitor’s folders.

  Blade Length : 4 1/2"
  Blade Thickness : 4 mm
  Overall Length : 10 1/2"
  Steel : Jap AUS 8A stainless
  Weight : 9.2 oz
  Handle : 6" Long Grivory w/ Steel Liners
  Pocket Clip : Stainless / Belt Clip
  Diğer Özellikler
  Stok KoduSpartanoer56
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.