• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Sig Sauer BDX 2.0 COMBO KIT, KILO1600BDX LRF AND SIERRA3BDX RIFLE SCOPE, 3.5-10X42MM

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   ArmyPuan : 86.320.990
   Fiyat:
   2.606,31 USD + KDV
   KDV Dahil:
   86.320,99 TL
   11.646,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   %100 orginal amerikan SIG SAUER marka
   KILO1600 6x22 telemetre ve SIERRA3 BDX 3.5-10x 42mm tüfek dürbününü BDX, Balistik Veri Xchange, teknolojimizin gücüyle birleştirin.

   IG SAUER BDX Balistik Veri Değişiminin gücü, geleneksel bir tüfek dürbününün form faktörü içinde gizlenmiştir. SIERRA3BDX tüfek dürbünü, BDX özellikli bir KILO telemetre ile birleştiğinde avcıya hedefler üzerinde aydınlatılmış bir otomatik tutma noktası sağlar. Olağanüstü SpectraCoat lensler, LevelPlex dijital anti-cant ve KinETHIC kinetik enerji transfer göstergesine sahip SIERRA3BDX'in kullanımı inanılmaz derecede basittir. Bir hedefi menzile sokun, kalan noktayı hedefe koyun, tetiği çekin, vurun. SIG SAUER'ın BDX'i, sadece NOKTAYI BAĞLAYIN
   Özellikler
   • Entegre BDX Balistik Veri Değişimi. Tutma noktasını tam olarak aydınlatmak için balistik, çevre koşulları ve Bluetooth® kullanan bir telemetre ve tüfek sistemi.
   • Dijital Odak Düzlemi üzerinde otomatik tutma noktası, İkinci Odak Düzlemi stadialarını, herhangi bir büyütme seviyesinde hedefe ulaşmak için yakınlaştırma ile otomatik olarak ölçeklenen OLED aydınlatmalı balistik tutma noktasıyla birleştirir.
   • Hareket algıladığında açılan ve algılamadığında kapanan MOTAC'ımıza (Hareketle Etkinleştirilen Aydınlatma) sahiptir. Optimum çalışma güvenliği ve artırılmış pil ömrü sağlar.
   • Spectracoat yüksek verimli, ultra geniş geniş bantlı, yansıma önleyici lens kaplamaları, yüzey yansımalarını tüm görünür spektrum boyunca son derece düşük seviyelere indirerek üstün ışık iletimi sağlar.
   • SIG SAUER'in yenilikçi Kinetik kinetik enerji transfer göstergesi. KinETHIC, hedefteki enerjinin avcı tarafından SIG BDX Uygulaması kullanılarak ayarlanabilen bir eşiğin altına düştüğünü göstererek etik bir avın sağlanmasına yardımcı olur.
   • BDX tüfek dürbünleri için yeni olan Auto LevelPlex, daha uzun çekimlerde dijital seviye hassasiyetini otomatik olarak artırır.
   • Güvenilir su geçirmezlik (1 metreye kadar tam daldırma için IPX-7 dereceli) ve sis geçirmez performans.


   Her seferinde en doğru ve etik çekimi elde etmek için ihtiyacınız olan her şey."
   BDX telemetre ailesi şunları içerir: KILO1000BDX, KILO1400BDX, KILO1600BDX, KILO1800BDX, KILO2200BDX, KILO2400BDX ve KILO3000BDX telemetre dürbünü. Bu telemetreler, KILO adının üzerine inşa edildiği eski özelliklerin birçoğunu içerir: Lightwave DSP™ dijital telemetre motoru, saniyede 4 kez tarama hızına sahip Hyperscan™, RangeLock™ ve Lumatic™ otomatik ayarlı ekran.
    
   2.5-8x32mm, 3.5-10x42mm, 4.5-14x44mm, 4.5-14x50mm ve 6.5-20x52mm boyutlarında mevcut olan SIERRA3BDX tüfek dürbünleri, geleneksel tüfek dürbünlerinin görünümüne, hissine, ağırlığına ve boyutuna sahiptir. Üstün çözünürlük ve optik netlik için HD cama, 30 mm ana tüplere, yan odaklı paralaks ayarlarına ve LevelPlex™ dijital anti-cant sistemine sahiptirler. BDX-R1 Dijital Balistik Retikül, 1 MOA doğrulukla 800 yarda balistik bir çözüm sağlayan, tutmanın evrimidir.
   BDX telemetre ve tüfek sistemi basit, hızlı ve sezgiseldir. Android veya iOS akıllı telefonlar için mevcut olan “SIG BDX” uygulamasını indirin, KILO BDX telemetre ile SIERRA3BDX tüfek dürbününü eşleştirin, temel bir balistik profil oluşturun ve ardından ateş etmeye veya avlanmaya hazırsınız. Sahaya girdikten sonra, normalde yaptığınız gibi hedefinizi menzile sokun ve KILO BDX telemetre, uyuşturucunuzu Bluetooth aracılığıyla anında kapsama göndermek için yerleşik Applied Ballistics Ultralight™'ı kullanacaktır. Temel balistik profilinizi kullanarak, hedefiniz için balistik çözüm hesaplanır ve SIERRA3BDX tüfek dürbünündeki rüzgar ve yükseklik tutma yerleri ile BDX-R1 Dijital Balistik Nişangâhını anında aydınlatır. Tüfek güç seçicisindeki mavi LED, BDX sisteminin eşlendiğini gösterir, 

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSigsauerdurbun
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.