Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Press Level III- A Balistik Kurşun Geçirmez Plakalı Operasyon Yeleği

  Press Level III- A Balistik Kurşun Geçirmez Plakalı Operasyon Yeleği
  Görsel 1
  ArmyPuan : 6.931.970
  Fiyat:
  6.931,97 TL + KDV
  KDV Dahil:
  6.931,97 TL
  5.0 1
  6931.97 www.askermekani.com
  935,28 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Basın Mensupları için özel olarak dizayn edilmiş;modeldir. Basın Mensupların en çok tercih ettiği modeldir. ön ve arkasında press yazısı  vardır ve akseuarlar çıkartılabilinir boş haliydede kullanılabilir Mevcut haliyle savaş muhabirleri tarafından;fonksiyonel olarak sahada kullanılmaktadır. Kabul edilen en yüksek standart olan NİJ 01.01.06. standartlarında LEVEL IIIA seviyesinde koruma sağlar.&;Şarapnel parçalarını durdurur.

  Yelek yanında ön ver arkaya konulmak üzere 2 adet balistik plaka ile beraber gelir. bu sayede hem, 9mm silahlara hemde 7,62 mm silahlara, G3, Hk33, AK-47, M16, M4 uzun namlulu silahlara karşı koruma sağlar.

  Boyun koruma ve gırtlak koruma aparatları mevcuttur. istenildiğinde bu aparatlar cırtlı" tak çıkar " sistemi ile çıkartılabilinir.
  vüst ve yan velkro bantlar ile ara bedenlere rahatlıkla ayarlanabilir. Ağırlığı beden ölçüsüne göre değişmekle birlikte
  ortalama 2400-2600 gr dır.

  NİJ 01.01.06. LEVEL III A   seviyesindedir. 7,62 mm silahlara, G3, Hk33, AK-47, M16, M4,  3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5 otomatik tabanca,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir. Uluslararası standartlarda (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş olduğu 01.01.06 kriterlerine  göre tabanca/ otomatik tabanca / sınıfının en üst ve yüksek seviyesi olan level III A  seviyesinde koruma sağlar. Gömlek altına giyilebilen, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamayan ergonomik ve kullanışlı  ürünlerdir. Nano teknoloji ile üretilen Avrupa menşeili hammaddeler kullanılmakta ve  Askermekanı güvencesiyle standartlara uygun olarak imalatı yapılmaktadır. Test aşamalarının tamamlanmasının ardından satışa sunulmaktadır.
  Diğer Özellikler
  Stok Kodukursungecirmezyelekler
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.