• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Press Level III- A Balistik Kurşun Geçirmez Operasyon Yeleği

   Press Level III- A Balistik Kurşun Geçirmez Operasyon Yeleği
   Görsel 1
   ArmyPuan : 5.829.700
   Fiyat:
   5.829,70 TL + KDV
   KDV Dahil:
   5.829,70 TL
   5.0 1
   5829.70 www.askermekani.com
   786,56 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Basın Mensupları için özel olarak dizayn edilmiş;modeldir. Basın Mensupların en çok tercih ettiği modeldir. ön ve arkasında press yazısı  vardır ve akseuarlar çıkartılabilinir boş haliydede kullanılabilir Mevcut haliyle savaş muhabirleri tarafından;fonksiyonel olarak sahada kullanılmaktadır. Kabul edilen en yüksek standart olan NİJ 01.01.06. standartlarında LEVEL IIIA seviyesinde koruma sağlar.&;Şarapnel parçalarını durdurur.

   Boyun koruma ve gırtlak koruma aparatları mevcuttur. istenildiğinde bu aparatlar cırtlı" tak çıkar " sistemi ile çıkartılabilinir.
   vüst ve yan velkro bantlar ile ara bedenlere rahatlıkla ayarlanabilir. Ağırlığı beden ölçüsüne göre değişmekle birlikte
   ortalama 2400-2600 gr dır.

   NİJ 01.01.06. LEVEL III A   seviyesindedir. 3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5 otomatik tabanca,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir. Uluslararası standartlarda (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş olduğu 01.01.06 kriterlerine  göre tabanca/ otomatik tabanca / sınıfının en üst ve yüksek seviyesi olan level III A  seviyesinde koruma sağlar. Gömlek altına giyilebilen, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamayan ergonomik ve kullanışlı  ürünlerdir. Nano teknoloji ile üretilen Avrupa menşeili hammaddeler kullanılmakta ve  Askermekanı güvencesiyle standartlara uygun olarak imalatı yapılmaktadır. Test aşamalarının tamamlanmasının ardından satışa sunulmaktadır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodukursungecirmezyelekler
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.