• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   NIKON PROSTAFF 7 2.5-10X50 M IL R4D

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   ArmyPuan : 75.699.930
   Fiyat:
   2.173,47 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   75.699,93 TL
   10.213,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda

   Aydınlatmalı nişangâha sahip PROSTAFF 7 IL, Avrupalı avcılar için üretilmiştir.

   Hem araçla hem de gizlice takip edilen avlar için ideal olan bu tüfek dürbünü aydınlatma sistemi, her türlü av ortamına uymak üzere 32 kademeye sahip geniş bir yoğunluk aralığı sunar.

   Yükselti ve rüzgâr ayarlamaları için daha geniş bir aralık imkânı sunan 30 mm'lik boruya sahiptir ve geniş bir görüş alanı sağlar. Ayar taksimatında metrik sistem kullanılır ve 100 m'de 1 klik = 10 mm'dir.

   Kullanımı kolay ve ergonomik tasarıma sahip aydınlatma kontrol işlevi, düğmeye dokunarak ışık yoğunluğunu ayarlamanıza veya ışığı açıp kapatmanıza olanak sağlar.

   Su geçirmez, buğu yapmaz ve darbeye karşı dayanıklı yapıdadır; böylece en zorlu koşullarda bile güven verecek kadar sağlamdır.

   DAHA KOLAY HEDEFLEME İÇİN DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK
   Nerede ve ne zaman avlanıyor olursanız olun, PROSTAFF 7 IL'nin aydınlatma sistemi, koşullara kolayca uyum sağlamanıza yardımcı olur. Aydınlatılmış nokta, orijinal Nikon tasarımıdır; son derece loş ve çok parlak arasında 32 kademe üzerinde yoğunluk ayarı yapmanızı sağlar. Sunduğu daha fazla görünürlük sayesinde hedefinizi görüş alanınıza almak hiç olmadığı kadar kolaydır.

   GENİŞ GÖRÜŞ ALANI VE DAHA FAZLA AYARLAMA SEÇENEĞİ
   Geniş görüş alanı hedefinizin yerini kolayca tespit edip izlemenizi mümkün kılarken 30 mm boru, rüzgâr ve yükseklik ayarlamaları için daha fazla aralık sunarak tüm koşullar altında çok yönlülük ve esneklik sağlar. Hassas ayarlamalar, yaylı anında sıfırlama işlevi ile yapılabilir; bu da ayar işlemini kolaylaştırır.

   KULLANIŞLI METRİK AYAR TAKSİMATI
   PROSTAFF 7 IL, her yönüyle kolay kullanımı optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Avrupa'da kullanım kolaylığı sağlamak için metrik sistemde hesaplanmış taksimat ile ayarlama yapmak kolaydır: 100 m'de 1 klik = 10 mm.

   KONFOR İÇİN ERGONOMİK TASARIM
   Aydınlatmalı kontrol işlevinin ergonomik tasarımı, tek tuşla çalışarak ışık yoğunluğu ayarı ile açma kapama işlemini çok kolay hale getirir. Uzun göz-dürbün mesafesi, günümüzün güçlü ve yüksek geri tepmeli tüfeklerinde bile alnınızı korurken hızlı netlemeye sahip göz merceği, son derece kolay ayarlama yapmanıza imkân sağlar.

   TÜM HAVA KOŞULLARINDA SAĞLAM VE DAYANIKLI
   PROSTAFF 7 IL, her koşul altında üstün performans verir. Su geçirmez, buğu yapmaz ve darbeye karşı dayanıklıdır; bu sayede sağlam, dayanıklı ve güvenilirdir. Av gezileriniz sizi nereye götürürse götürsün, performans için hazır olduğuna güvenebilirsiniz.

   Nişangâh Noktalı Nişangâh no. 4
   Gövde rengi Mat
   Fiili büyütmeler (x) 2,5 - 10
   Etkin objektif çapı (mm) 50
   Göz bebeği çıkışı (maksimum büyütmede) (mm) 5
   Göz-dürbün mesafesi (mm) 101,6 (2,5x'te) / 93,98 (10x'te)
   Boru çapı (mm) 30
   Objektif dış çapı (mm) 60,3
   Göz merceği dış çapı (mm) 44
   Ayar taksimatı (mm/1 Klik) 100 m'de 10 mm
   Ayar taksimatı (MOA/1 Klik) 0,36
   Maks. dâhili ayar (MOA) 140
   Parallax ayarı (m) 100
   100 m'de görüş alanı (m) 14,5 (2,5x'te) / 3,6 (10x'te)
   Uzunluk (mm) 350
   Ağırlık (g) 590

   Diğer Özellikler
   Stok Kodunikonoptical
   MarkaNikon
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.