Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  MOSSBERG 500/590 MAVERICK M88 TELESCOPIC STOCK SET

  MOSSBERG 500/590 MAVERICK M88 TELESCOPIC STOCK SET
  MOSSBERG 500/590 MAVERICK M88 TELESCOPIC STOCK SET
  Görsel 1
  Görsel 2
  ArmyPuan : 1.441.610
  Fiyat:
  1.441,61 TL + KDV
  KDV Dahil:
  1.441,61 TL
  1441.61 www.askermekani.com
  194,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Sınırlı Sayıda

  Use Mesa Tactical’s collapsible stock kits and adapters to install AR-15 adjustable buttstocks and pistol grips onto the venerable Mossberg 500/590 shotgun platforms for the ultimate in tactical shotgun configuration performance.

  Equipped with the Mesa Tactical stock adapter, the shotguns have an adjustable length-of-pull to perfectly fit to the shooter’s stature or equipment, such as body armor; feature handling characteristics similar to the ubiquitous AR-15; are more compact for transport and storage; and are more controllable due to the pistol grip configuration.

  LEO® telescoping stock adapters, which feature a stock elevation about an inch lower than the High-tube adapters and so don’t require sighting or aiming aids.

  These adapters are available in two types of kits, adapter kits or complete stock kits.

  The concept is simple: the shotgun stock is replaced by an adapter that mimics the stock attachment point of an AR-15 lower receiver. This adapter accepts an AR-15 receiver buffer tube. The AR-15 collapsible stock and pistol grip can then be reliably attached to the shotgun. 

  Stock kits additionally include an M4 Carbine style telescoping buttstock assembly, an ERGO rubber overmolded pistol grip, a stamped steel stock wrench and a push-button sling swivel. A slip-on rubber butt pad for the M4 Carbine buttstock is available separately.

  All LEO adapters accept optional push-button sling swivels. 


  %100 orginal usa malı

  igh-tube adaptörlerinin yanak yüksekliği AR-15 serisine eştir ve optik kızak (kite dahil değildir) kullanımı gerektirir. High-tube adaptörler, ACOG, Aimpoint veya Leupold LCO ve benzeri optiklere uygun göz yüksekliği sağlar. Bu model orijinal olarak optik kızak takılı olan tüfekler için, sadece hi-tube dipçik olarak hazırlanmıştır.

  Komple dipçik kitlerinde, AR adaptörü, Hogue kauçuk büyük boy kabza; ABD üretimi, askeri standartlarda (Mil-Spec) 6-pozisyonlu M4 SOPMOD stili teleskopik dipçik ile gerekli tüm montaj aparatları ve montaj talimatı bulunur.

  Bu ürün Mosberg 500/590 ile Maverick M88 tüfeklerinde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

  Diğer Özellikler
  Stok KoduMOSSBERG500m88
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.