• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Magpul Polarize Taktik balistik Atış Gözlüğü

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   ArmyPuan : 10.896.480
   Fiyat:
   329,00 USD + KDV
   KDV Dahil:
   10.896,48 TL
   1.470,18 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   10
   %100 orginal Amerikan malı
   Dayanıklı Balistik Koruma
   Netlik ve Kontrast
   Konforlu ve İşlevsel
   Yüksek Performanslı Lens İşlemleri
   Lenslerimiz sıvı ve kimyasal koruma ve çizilmeye karşı ek direnç sağlamak için oleofobik işlemden geçirilmiştir. Lenslerin iç kısmındaki yansıma önleyici kaplama, dikkat dağıtıcı yansımaları en aza indirir ve net görüş alanı sağlar.

   Üstün Koruma
   Radius, maksimum balistik koruma, konfor, kapsama alanı ve stili birleştirmek için yaratıldı. En iyi uyumu orta ila büyük yüzler içindir. Atıcılar düşünülerek tasarlanan çerçeveler, hafif bir pakette tam balistik koruma, dayanıklılık ve esneklik sağlar. Agresif 8 tabanlı sargı ve yüksek kapsama alanlı şakaklar hem elementlerden hem de döküntülerden koruma sağlarken, benzersiz lens şekli diğer tam kapsama alanlı tasarımlara göre daha iyi çevresel görüş sağlar.

   Sağlam Güç
   TR90NZZ termoplastik malzemeden üretilen çerçeveler, hafif yapı ve balistik korumayı bir araya getirerek maksimum genel kapsama alanı ile sağlam güç ve esneklik sağlar. Lenslere uygulanan oleofobik işlem sıvı ve diğer kimyasallara karşı koruma ve çizilmeye karşı ek direnç sağlarken, lenslerin iç kısmındaki yansıma önleyici kaplama dikkat dağıtıcı yansımaları en aza indirir.

   Dayanıklı Konfor
   Dolgulu düşük profilli şakaklar kaskların, iletişim kulaklıklarının ve kulak üstü işitme korumasının altına sorunsuzca entegre olur. Kaplamalı paslanmaz çelik pimler basit ama güvenilir menteşe işlevselliği sağlar ve kauçuk burun ve şakak pedleri dayanıklılık ve konfor için çerçeveye kalıplanmıştır.

   High Performance Lens Treatments
   Our lenses are oleophobic treated to provide liquid and chemical protection and added scratch resistance. Anti-reflective coating on the inside of the lenses minimizes distracting reflections and ensures clear field of view.

   Superior Protection
   The Radius was created to merge maximum ballistic protection, comfort, coverage, and style. Its best fit is with medium to large faces. Designed with the shooter in mind, the frames provide full ballistic protection, durability, and flexibility in a lightweight package. The aggressive 8-base wrap and high-coverage temples ensure protection from both the elements and debris, while the unique lens shape provides improved peripheral vision over other full coverage designs.

   Rugged Strength
   Constructed of TR90NZZ thermoplastic material, the frames combine lightweight construction and ballistic protection, providing rugged strength and flexibility with maximum overall coverage. An oleophobic treatment of the lenses provides liquid and other chemical protection and added scratch resistance, while an anti-reflective coating on the inside of the lenses minimizes distracting reflections.

   Durable Comfort
   Padded low profile temples integrate smoothly under helmets, communication headsets and over the ear hearing protection. Coated stainless steel pins provide simple but dependable hinge functionality and rubber nose and temple pads are overmolded to the frame for durability and comfort.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduwODUyMDQ3NDE1Mw
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.