• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Kurşun Geçirmez Pilot Ceketi Level (IIIA)

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 73.189.630
   Fiyat:
   2.278,56 USD + KDV
   KDV Dahil:
   73.189,63 TL
   9.874,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   15
   %100 orginal israil malı yüksek teknoloji ürünü
   21. yüzyılın savunma ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan Hagor Kurşun Geçirmez pilot ceketi (IIIA Protection) , günlük giyiminizin üzerine giyilebilen harici bir Kurşun Geçirmez Ceket . 24 kat Goldflex ile üretilen Hagor ceket, tabanca mermileri, av tüfeği mermileri ve şarapnellere dayanacak şekilde üretildi . Ceket 30 $ değerinde bir taşıma çantası ile geliyor . 

   Daha yeni, daha ince bir tasarıma sahip olan Ceket , öncelikleri kadar hantal veya ağır değildir, böylece görevde veya hareket halindeyken daha kolay manevra yapabilirsiniz. Ceket koruma panelleri hem NIJ hem de ISO 9001: 2000 uluslararası standartlarında üretilmektedir, bu nedenle yelekinizin balistik testlerinde en yüksek kaliteyi elde ettiğini ve görev başındayken veya yüksek riskli bir alanda kendinizi güvende hissetmenizi sağladığını biliyorsunuz. Lütfen korumanın ceket kılıflarını kapsamadığını unutmayın. Paneller ceketin içinde olduğundan, kimse bu gömleğin gizli kalmanıza izin veren bir zırhlı yelek olduğunu söyleyemez. 

   ÖZEL ÜRETİM OLARAK İSRAİL FABRİKASINDA YAPILMAKTADIR. ORTALAMA 15-20 İŞ GÜNÜ İÇİNDE TESLİM EDİLİR.

   ürün Şunları içerir

   Ağırlık : 3200 g
   IIIA Korumalı Arka ve Ön Kurşun Geçirmez Kılıf

   Çoğu tabanca tehdidine karşı korur:
   (.40 S & W FMJ, .22 LR, .38 ACP, .45 ACP, 9 mm, .357 Magnum, .357 SIG, .44 Magnum, 12 ga. Av tüfeği mermisi, şarapnel, bıçak)

   Specifically designed to meet the defense needs of the 21st century, the Hagor Bulletproof Flying Jacket (IIIA Protection) is an external Bulletproof Jacket that can also be worn over your everyday cloth. Manufactured with 24 layers of Goldflex, the Hagor jacket is made to withstand handgun rounds, shotgun rounds, and shrapnel. The Jacket comes with a carry bag worth $30. 

   With a newer, slimmer design, the Jacket is not as cumbersome or heavy as its predecessors so that you can maneuver more easily while on duty or on the move.  The Jacket protection panels are manufactured under both NIJ and ISO 9001:2000 international standards so you know that your vest is getting the highest quality in ballistics testing, leaving you feeling safe while on duty or in a high-risk area. Please note the protection does not cover the sleeves of the jacket. As the panels are from within the jacket no one can tell this jacket is an armor vest letting you stay concealed. 

   Includes:
   Bullet Proof Jacket with IIIA Protection Back, and front

   Bullet Proof Vest Carry Bag

   Protects against most handgun threats:
   (.40 S&W FMJ, .22 LR, .38 ACP, .45 ACP, 9 mm, .357 Magnum, .357 SIG, .44 Magnum, 12 ga. Shotgun rounds, Shrapnel, Knife slashing)

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodukursungecirmezmont
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.