• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   İthal Silah Koruma Seti

   Görsel 1
   ArmyPuan : 1.510.590
   Fiyat:
   45,93 USD + KDV
   KDV Dahil:
   1.510,59 TL
   203,81 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   silah yağı, pas sökücü ve koruma yağı içeren bir set.

   1) Silah Yağı :

   Kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen asit içerikli korozif (paslandırıcı) maddeleri ile, saçmanın, bakır veya nikel çekirdeğin sürtünmesinden namlu içinde tabakalaşan birikintilerin giderilmesi ancak kimyevi esaslı bir silah temizleme ve bakım yağının kullanılması ile mümkün olur. Ayrıca silahların her iklim ve şartlarda hava ve rutubetin etkisinden korunması silah bakımının ana problemlerinden birini teşkil eder. Savage silah yağı yukarıda sayılan hizmetleri tam ve mükemmel bir şekilde yerine getiren bir malzeme, bakım ve koruma maddesidir. Savage silah yağı - 50 C° ile + 70 C° arasında evsafını kaybetmediği gibi % 100 rutubetli ortamlarda yapılan paslandırma tecrübelerini başarıyla geçmiştir.

   2) Pas Sökücü :

   Nitro Powder Solvent olarak adlandırılan Savage pas sökücü, bilhassa sürekli atış yapan her cins silahın (Av tüfekleri, yivli tüfekler, tabancalar) mükemmel bir şekilde temizlenmesinde kullanılan kimyevi nitelikte bir yağ karışımıdır. Savage pas sökücü kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen ve namluya yapışan paslandırıcı maddelerin namlu çeliğine olan zararlı etkisini kimyevi şekilde yok eder. Selüloz kalıntılarını eriterek sıvı haline getirir ve namludan ayırır. Atış esnasında mermi çekirdeğinin namlu içine sürtünmesinde, namluya yapışan kurşun, bakır ve nikel yapışıklarını namludan ayırır. Savage pas çözücü kimyevi evsaflı bir yağ terkibi olduğu için atışta meydana gelen asit içeren maddeleri derhal yok ederek paslanmayı engeller.

   3 ) Koruma Yağı :

   Silahları en rutubetli şartlar altında bile paslanmaktan korur. Her cins silahın devamlı olarak kullanılmayacağı zamanlarda korunmasını sağlar, paslanmayı önler ve sertleşmez. Savage silah koruma yağı tatbik edilecek silahların öncelikle Savage pas çözücü ile iyice temizlenmesine dikkat edilmelidir.

   Kutudaki her bir yağ 150 cc'dir.
   Diğer Özellikler
   Stok Koduİthalyag001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.