• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   İNFARED ISITICI TABANLIK

   Görsel 1
   ArmyPuan : 975.400
   Fiyat:
   975,40 TL + KDV
   KDV Dahil:
   975,40 TL
   131,60 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   ÖNEMLİ ÜRÜN NOTU : ürünün sıcaklığını kontrol ettiğiniz zaman ,elektirikli battaniye gibi elinizi yada ayağınızı yakacak şekilde ısı hissedemezsiniz ! böyle bir  şey olduğu zaman ayağınız terler ve ayaklarınız daha çok üşütür. bu ürün hafif  şekilde ısı verir ayak ısınızı en iyi şekilde kontrolünü sağlamaktadır.

    

   İNFARED ISITICI TABANLIK (İTHAL %100 ORİGİNAL)

   1) ÜRÜN BİLGİLERİ

   SLA-07 Infared ısıtıcı tabanlıklar ayak için konforlu ve uzun süreli sıcaklık algılamak amacıyla gerekli durum ve şartlarda;

   •  Donmayı önlemek
   •  Ayak üşümesini engellemek
   •  Ayak tabanındaki kan dolaşımını düzenlemek
   •  Oluşabilecek dahili,ortepedik sorunların önüne geçmek

   için özel olarak son teknoloji kullanılarak TÜRKİYE'deki kullanım şartları ve talepler belirlenerek üretilmiştir.

   2) ÜRÜNÜN ÖZELLİK VE TEKNİK VERİLERİ

   Tabanlıklar kauçuk ve koton karışımı antiallerjik içeriğinde latex bulunmayan,darbe emici,su geçirmeyen,kırılmaz bir malzemeden üretilmiştir.

   Tabanlık bağlantı kabloları,tabanlık içerisindeki enerji kullanımını minumum düzeyde tutup, maximum değerde ısı ortaya çıkaran infared banta düşük dirençli bakır tel kullanılarak bağlanmıştır.

   Tabanlık pil bataryaları 3 adet 2AA LR6 1.5V kalem pil ile çalışmakta olup yaklaşık olarak pil marka ve modeline bağlı olarak 6 - 12 saat arası sürekli olarak 32 -38 C' sıcaklık ortaya çıkarır.

   3) KULLANIM

   SLA-07 Infared ısıtıcı tabanlıklar her tür ayakkabıdan bir diğerine kolayca değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.Tabanlıklar standart bir boyda olup kullanıcı ayak ebadına göre ( işaretli kısım ayakkabı tabanına bakacak şekilde ) kesilip ayakkabı içerisine yerleştirilir.Ayakkabı içersindeki tabanlıklar giyip ve çıkarma esnasında kayma, buruşma, katlanma yapmaması için işaretli bez kısım tabanlık üstünden çıkarılması gereklidir. Tabanlık  bu şekilde kayma yapmaz,buruşmaz ve hiçbir şekilde rahatsızlık vermez.

   Kullanım gerektiği şartlarda ( durma-duraklama anı, bekleme, nöbet, operasyon vb.)pil bataryaları bandaj içerindeki cep kısmına konularak arka alt baldır üzerine sabitlenir.Üzerindeki düğmeyi on konumuna getirerek hissedeceğiniz sıcaklık değerini 5 - 6 dk içersinde algılarsınız.

   Isıtıcı tabanlıkları sıcaklık değerleri algılandıktan sonra 30 - 60 dk ara vererek kullandığınız takdirde hem ayagınızın ihtiyacı olan sıcaklık değeri algılanır hem de bataryanızın kullanım süresini uzatmış, aynı zamanda ayaklarınızında terlemesinin önüne geçmiş olursunuz.

   4) GARANTİ SÜRESİ ve KULLANIM ÖMRÜ

   Bu ürün EMV yasasına ( AB yönergesi 89/336/EMG ) ve düşük gerilim yönergesi ( 73/23 EMG ) uygundur.


   PİLLER PAKETE DAHİL DEĞİLDİR ! UCUZ KALİTESİZ PİLLER

   İLE KULLANMAYINIZ

   KALİTELİ ALKALİN PİLLER İLE DAHA ÇOK VERİM ALINMAKTADIR.


    

    


    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Koduinfared01
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.