Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  HI-TEC DRY TOUCH POLA YAKA TSHİRT

  HI-TEC DRY TOUCH POLA YAKA TSHİRT
  Görsel 1
  ArmyPuan : 299.000
  Fiyat:
  299,00 TL + KDV
  KDV Dahil:
  299,00 TL
  4.4 283
  299.00 www.askermekani.com
  40,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  HI-TEC Marka Süper Kaliteli Polo Yaka Tshirt.

  DRY TOUCH®  NEDİR?
   
  DRY TOUCH® Korteks’in sertifikalı performans kumaş markasıdır. DRY TOUCH® kumaş özelliğini ipliğinden almakla beraber, kesinlikle iplik markası değildir ve iplikle beraber anılmamalıdır. DRY TOUCH® kumaşı sadece Zorlu Holding’in yetki vereceği sınırlı sayıdaki lisanslı üreticiler tarafından üretilebilir. Kumaşın özellikleri üretimin her aşamasında Korteks A.Ş. tarafından kontrol edilir ve kalitenin sürekliliği sağlanır. Üretilen kumaşlar sertifikalandırılır, böylelikle sonradan gelebilecek siparişlerde de aynı kumaşın aynı yapıda üretilebilmesi sağlanır. Ürünler özel ve taklit edilemez etiketler ile yapıldığından markanın taklit edilmesinin önüne geçilir. DRY TOUCH® kumaş; ipliğin üretiminden nihai ürünün mağazadaki rafta yerini almasına kadar her aşamada takip edilir ve son kullanıcının memnuniyeti garanti altına alınır
   
  DRY TOUCH® performans kumaşları:
   
  •Spor Giyim
  •İç Giyim 
  •Denim Giyim 
  •İş Elbisesi 
  •Hazır Giyim alanları başta olmak birçok alanda kullanılabilir.
   
  -Hareketi Sevenler İçin Sağlıklı Alternatif Gelişmiş Nem Yönetimi
  -Kanallı lifleri ile nem ve hava transferini kolaylaştıran DRY TOUCH®, havanın dışarıdan içeriye, nemin ise içeriden dışarıya kolayca atılmasını sağlar.
  -Yapılan testlerde DRY TOUCH® kumaşlarının pamuğa göre nemi 10 kat daha hızlı emdiği gözlenmiştir.
  -Suya dikey daldırarak yapılan ölçümlerde DRY TOUCH® kumaşlarının pamuğa göre daha fazla miktarda su emdiği gözlemlenmiştir.
   
  DRY TOUCH® Korteks İplik Fabrikasında özel teknikler kullanılarak üretilen ileri teknoloji ürünü fonksiyonel kanal kesitli ipliklerden oluşmaktadır. Bu ileri teknoloji ve fonksiyonellik bir araya gelerek üstün performanslı aynı zamanda doğal görünümlü, yumuşak tutumlu ve daha örtücü olan DRY TOUCH® kumaşı yaratmıştır.
   
   
  Diğer Özellikler
  Stok KoduHITEC001
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.