• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Hartware Çift taraflı Soğuk İklim Saha Pantolonu

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 7.872.220
   Fiyat:
   218,50 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   7.872,22 TL
   1.062,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   %100 orginal yüksek kaliteli
   Ormanlık veya karlı ortamlarda avlanmak için sessiz, su geçirmez ve nefes alabilen ters çevrilebilir pantolon.

   Beyond Vision® BIG GAME ve TUNDRA mikro elyaflarından yapılmış pantolonlar.
   Yüksek su geçirmezlik (8000 mm).
   Daha fazla konfor için önceden şekillendirilmiş dizler ve elastik bel
   Kompozisyon

   Kabuk 1: %100 Polyester
   İç: PU Membran
   Astar: %100 Polyester

   Hartware etiketi, herhangi bir aktivite sırasında maksimum rahatlık sağlamak için vücudumuza/vücudumuzdan ısı akışını kontrol eden dış giyim ve ayakkabıları garanti eder.

   yeni bir koku önleyici ve bakteri önleyici teknolojiler sınıfına aittir. Bu, BioLogic®titanium'un kokuların, virüslerin ve bakterilerin yok edilmesi için en verimli çözümü yaratan çevreci bir teknoloji olan titanyum dioksit (TiO2) kullandığı ilk av kıyafetleridir.
   Nano molekülleri (8~10Nm), her türlü mikropu ortadan kaldırmaya yardımcı olarak biyolojik kirliliğe karşı koruma sağlayan neredeyse kalıcı ve görünmez bir örtü oluşturur.

   HART ürünlerinin su geçirmezliği ve nefes alabilirliğinde bir atılımı temsil eder. PTFE'den yapılmış olan bu membran, büyük bir geçirimsizlik (10.000 mm'nin üzerinde) ve ayrıca aşırı nefes alabilirlik (10.000 gr./m2) sağlar. Dışı lamine, içte bağımsız bir katman olan Osmotech plus, teknik giysilerin konforunda önemli bir gelişmedir.

   orman ve yapraklı ortamlarda saklanan avcılar için kamuflajdaki en son gelişmedir. Beyond Vision, her küçük ayrıntıya büyük özen gösterilerek yaratıldı. Meşe ve huş ağaçlarının gövdelerini, dallarını ve yapraklarını, çam kabuğunu ve çeşitli ahşap sahnelerde ve açık alanlarda örtü sağlayan dalları içerir. Vision® BIG GAME'in Ötesinde, nötr toprak tonlarının ideal bir kombinasyonudur. Yosun, tabaklanmış ve gri dokunuşları onu geyik, geyik, yaban domuzu vb. avlamak için ideal kılar.

   karlı alanlarda avlanmak için harika bir kapsama alanı oluşturmak için yenilikçi Beyond Vision fotoğraf teknolojisinin faydalarını kullanır. Bu kamuflajın deseni, grimsi ve kahverengi toprak alanları ile parlak beyazdır. Işıkların ve gölgelerin oyunu o kadar canlıdır ki, dalların karla kaplı ve rüzgarda beşikte olduğu görülebilir. Beyond Vision® TUNDRA, hafifçe karla ve kayalık, karlı zeminle kaplı karışık bir ağaç dalının altında avcının hareketlerini gizleyecektir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduHartware002
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.