• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Gun Care Kit/Tüfek Bakım Seti

   Görsel 1
   ArmyPuan : 1.297.590
   Fiyat:
   1.297,59 TL + KDV
   KDV Dahil:
   1.297,59 TL
   175,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Bu set silah yağları firması tarafından Dışişleri bakanlığı ve Uluslarası stratejik danışmanlık merkezleri için üretilmiştir.

   Roebuck çantalı silah bakım seti  ses yapmayan yumuşak kılıfı sayesinde her yere kolaylıkla taşınır. Fermuarı çepeçevre kapanarak bakım ürünlerini tozdan ve dış etkilerden korur.  Seyahat halinde yada evinizde silahınız için gerekli tüm ürünlerin bir arada bulundurulmasını sağlar.

   Set Çantası Ebatları : (Yaklaşık) 25x18x5 cm

   Set içerisindekiler:

   1 Adet damlalıklı plastik şişede "Genel Maksatlı Yağlayıcı" (Roebuck Ultra Lube Gunoil)
   1 Adet damlalıklı plastik şişede "Ultra Pas Çözücü ve Temizleyici Yağ" (Ultra Rust Cleaner)
   1 Adet damlalıklı  plastik şişede "Silah Koruyucu Saklama ve Bakım Yağı" (Ultra Protection Gunoil)
   1 Adet 3 parça serbest dönebilir plastik saplı harbi takımı.
   1 Adet bakır tel fırça harbi ucu (En zorlu barut ve pas kalıntılarını temizler)
   1 Adet Kıl fırça  harbi ucu (Atış sonrası temizlik ve genel bakım için ideal)
   1 Adet yumuşak bez uç.
   3 Adet yağlı temizleme mendili.

   Bu Sette Sunulan Yağlar ve Özellikleri:

   "Genel Maksatlı Yağlayıcı" (Roebuck Ultra Lube Gunoil)
   Kapsül ve barutun ateşlenmesinden meydana gelen asit içerikli paslandırıcı maddelerle, saçmanın, bakır veya nikel çekirdeğin sürtünmesinden namlu içinde oluşan birikintilerin giderilmesi ancak kimyevi içerikli bir silah temizleme ve bakım yağının kullanılması ile mümkün olur. Silahların her iklim ve şartlarda hava ve rutubetin etkisinden korunması silah bakımının ana problemlerinden birini  teşkil eder. Roebuck  Silah Yağı - 50 ile + 70 derece arasında evsafını kaybetmediği gibi % 100 rutubetli ortamda yapılan korozyon deneylerini başarıyla geçmiştir.

   "Silah Koruyucu Saklama ve Bakım Yağı" (Roebuck Ultra Protection Gunoil)
   Amerikan Ordu Şartnamesine göre hazırlanan koruma yağıdır. En rutubetli şartlarda bile silahları paslanmaktan korur. Av mevsimi dışında ve her cins silahın devamlı olarak kullanılmayacağı zamanlarda silahları korur, paslanmayı önler, sertleşmez. Roebuck Silah Koruma yağı tatbik edilecek silahların öncelikle Roebuck Pasaçan Yağı (Solvent) ile iyice temizlenmesine dikkat edilmelidir.

   "Ultra Pas Çözücü ve Temizleyici Yağ" (Ultra Rust Cleaner)
   Uygun bir viskozitede seçilen özel evsaflı bir madeni yağın nüfuz kabiliyetini arttırmak üzere gerekli özel maddelerin ilavesi ile üretilmiş kimyevi bir karışımdır. Pasaçan yağı, sanayide'de civata, somun, boru aksamı ve her türlü makine parçalarının kırılıp zedelenmeden açılmasını sağlar. Pasaçan yağı asitten arındırılmış, kimyevi reaksiyonlu bir karışımdır. Bu bakımdan düşük ve yüksek karbonlu çeliklerde paslandırıcı tesiri yoktur.
   Roebuck Pasaçan yağında bulunan Solventler gibi uçucu maddeler zamanla buharlaşarak, Roebuck Pas açan uygulanan parçaların üzerinde koruyucu vasıflı bir madeni yağ ve antikorrozif madde tabakası kalır.

   Bu ürünü tüm marka silahlar için güvenle kullanabilirisiniz.

   This set of Roebuck gun oil companies by the Ministry of Foreign Affairs and International centers are built for strategic consulting .

   Roebuck gun care kit bags that do not sound thanks to soft pouch is easily carried anywhere . All-around zipper closing care products from dust and protects from external influences . Or if you travel for your gun in your home allows you to be a combination of all required products .

   Kit Bag Dimensions: ( approx) 25x18x5 cm

   Set in the pantry :

   1 Piece of plastic dropper bottle " General Purpose Lubricants " ( Roebuck Ultra Lube Gunoil )
   1 Piece of plastic dropper bottle " Ultra Rust Remover and Cleansing Oil " (Ultra Rust Cleaner )
   1 Piece of plastic dropper bottle " Protective Custody and Care Oil Weapon " (Ultra Protection Gunoil )
   1 Piece 3 piece plastic handle can return free of war team .
   1 piece of copper wire brush tip ramrod ( the most challenging slate is clean and rust residues )
   1 Piece war bristle brush tip ( ideal for cleaning and general maintenance after firing )
   1 piece of soft cloth tip.
   3 Piece oily cleaning wipe .

   Featured in this Set Oils and Features:

   " General Purpose Lubricants " ( Roebuck Ultra Lube Gunoil )
   Capsules, and the resulting acid-containing powder the firing corrosive substances , the shot , copper or nickel from the friction of the core barrel, but the removal of deposits formed within a gun chemically treated cleaning and maintenance becomes possible by the use of oil . Weapons in all climates and conditions the influence of air and moisture protection constitutes one of the main problems of weapons maintenance . Roebuck Gun Oil - 50 to + 70 degrees as losing evsaf 100% corrosion tests conducted in humid environments successfully.

   " Protective Custody and Care Oil Weapon " ( Roebuck Ultra Protection Gunoil )
   Specification prepared by the U.S. Army to protect oil. Even in the most humid conditions protects guns from rusting . Hunting out of season and every kind of weapons will not be used continuously protects gun when , prevents corrosion , does not harden . Shooting Protection Roebuck Roebuck oil to be applied primarily of weapons Pasacka Oil (Solvent ) should be thoroughly cleaned with attention to .

   " Ultra Rust Remover and Cleansing Oil " (Ultra Rust Cleaner )
   A suitable viscosity of the selected special quality mineral oil to enhance the penetration of substances specially required is produced by adding a chemical mixture . Pasacka oil, Industrial bolts, nuts , pipes and all kinds of machine parts, broken parts ensures gentle opening . Pasacka adjusted oil acid , a mixture of chemical reactions . In this regard, low and high carbon steel has no corrosive effect .
   Solvents contained in Roebuck Pasacka volatile substances such as oil evaporates over time , the applied components which Roebuck Pas lubricants and anticorrosive agents qualified to form protective layer remains .

   This product is safe for all brands of weapons can use.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduCarekt001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.