Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  GERMANY ORIGINAL DOCTERSIGHT C REDDOT SIG SAURER

  GERMANY ORIGINAL DOCTERSIGHT C REDDOT SIG SAURER
  GERMANY ORIGINAL DOCTERSIGHT C REDDOT SIG SAURER
  GERMANY ORIGINAL DOCTERSIGHT C REDDOT SIG SAURER
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  ArmyPuan : 6.104.370
  Fiyat:
  664,24 EUR + KDV
  KDV Dahil:
  6.104,37 TL
  5.0 1
  6104.37 www.askermekani.com
  823,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  • %100 orginal yüksek kaliteli profesyonellerin tercihi
  • Küçük, Hızlı, Doğru
  • Eski manzaralar, çevre mühendisliğinde opto-elektronik devrimidir. Geleneksel olarak açık görüşün bir geliştirmesi olarak, geleneksel hedef edinmenin avantajlarını optik ve elektronik yüksek teknoloji bileşenleri ile birleştirirler.
  • DOCTERsight, yüksek performanslı bir optik sistemin hassas mühendislik ve son teknoloji elektroniklerle kombinasyonu için örnek teşkil eder.
  • Hızlı atış için geliştirilen DOCTER re ex sights, özel uygulamalarındaki gereksinimleri tam olarak karşılar. Özel olarak hesaplanmış, patentli optik sistem basit bir büyü ve bozulma olmadan net bir görüntü sağlar. Yüksek kaliteli DOCTERmultitop optik sistem kaplaması, özellikle aşırı aydınlatma koşullarında eski bir görüntü sağlar.
  • Renk, görünür ışığın belirli bir bölümünden daha fazlasıdır: Renk, mesajları iletir; bu bir persandiliğin ifadesidir ve çok çeşitli duyguları tetikler. Dikkat çekmek veya çevreye optik olarak uyum sağlamak için kasıtlı olarak kullanılırlar. CerakoteTM gövdesi için yeni kaplama teknolojisi, mükemmel korozyon koruması, olağanüstü aşınma direnci, aşırı sertlik ve eşsiz dayanıklılık ile etkileyicidir.
  • 3.5 MOA çaplı kırmızı nokta oluşturur. Kırmızı hedef noktası 100 metrede yaklaşık 10 cm çapındadır.
  • SIG SAURER P225-229 silahlarına uygundur. SIG SAURER P225-229  için Montaj  aparatı beraber gelir
  Diğer Özellikler
  Stok KoduSIGSAURERREDDOT
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.