• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Fobus Waistband Holster İç Kılıf

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   %100 orginal israil malı

   Tabanca ve gövde arasında esnek bir sırttan yapılmış, tabancayı örten darbelere dayanıklı bir kabuk ve kılıfını kemer yüksekliğine konumlandırmak için iki kemer klipsi ile oluşturulmuştur.
    
   Kılıf hafif, tamamen yıkanabilir, havalandırılmış, uzun ömürlü ve rahattır ve en önemlisi, aynı boyuttaki birden çok tabancayı barındıracak şekilde tasarlanmış evrensel bir kılıftır.

   Kılıf Mekanizması: Yüzey tutma özellikli Tutuş, tabancayı, bir taraftan kılıf kabuğu üzerindeki kayış gerginliği ile diğer tarafta hafif kaygan olmayan yüzeyle yapılmış esnek kılıf tutucu arasında sıkıca kavrayarak tutulur

   9mm Glock serisi, F92 beratta, canik, sarsılmaz, vb gibi tüm silahlara uyum sağlar

   100% original Israeli property

   It is made of a resilient ridge between the gun and the body, a puncture-resistant shell covering the gun, and two belt clips to position the jacket to the arch's height.

   The sheath is lightweight, fully washable, ventilated, durable and comfortable, and most importantly, a universal sheath designed to accommodate multiple guns of the same size.

   Sheath Mechanism: Surface-gripping The grip is held tightly between the strap on one side and the strap tension on the sheath shell on the other side and the flexible sheath holder made of a non-slippery surface on the other side

   9mm Glock series, F92 beratta, canik, unshakable, etc.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWaistbandt12
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.