Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife

  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Extrema Ratio Tactical Warfare Knife
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Görsel 4
  Görsel 5
  Görsel 6
  ArmyPuan : 3.924.200
  Fiyat:
  499,58 USD + KDV
  KDV Dahil:
  3.924,20 TL
  4.4 282
  3924.20 www.askermekani.com
  529,46 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Sınırlı Sayıda
  %100 Orjinal Mükemmel Kaliteli Savaş Bıçağı
  İkinci Dünya Savaşı’nda en çok kullanılmış bıçak olan MARK 2’ye övgü olarak, bu modelin yeniden tasarlanmış halidir. Tarih boyunca birçok Amerikan bıçak üreticisi tarafından ABD Deniz Kuvvetleri’nin orijinal şartnamesine göre üretilmiştir. Sadece "savaş görmüş” bıçaklara güvenen gelenekçilerin tercihidir. Yıllar boyunca birçok üretici bu bıçağı yeniden tasarlamış, ancak pek başarılı olamamıştır. Aslında orijinal model birçok ana katalogda yerini korumaktadır. Exterma Ratio bu tutkulu proje ile bıçağın asıl karakteristiklerini korurken, sadece performansı artıran fonksiyonel değişiklikler yapmıştır. Gövdede Kobalt ile güçlendirilmiş paslanmaz çelik, diğer parçalarda AISI 303 ve AISI 304 kullanılmıştır. Sapta kullanılan yuvarlatılmış deri parçaların yerini cam elyafıyla güçlendirilmiş nylon almıştır. Orijinal modelin ergonomisi korunmuş olmasına karşın, tüm işlevsel parçalar büyütülerek dayanıklı ve kullanışlı bir bıçak yaratılmıştır. En önemli değişiklikler ise, orijinal modelin zayıf yönleri olarak tanımlanan yerlerine getirilen çözümlerdir.
  -Sahra şartlarında bıçağın alet kıllanılmadan sökülebilir olması.
  -Bowie şekilli namlu, bileme kolaylığı sağlaması amacıyla düzleştirilmiştir.
  -Fıçı şekilli sapa, karanlıkta bile doğru tutuş şeklinin bulunmasını sağlayan kanallar eklenmiştir.
  -Aynı kanallar çevirme hareketi sırasında kavramayı artırmaktadır.
  Diğer küçük değişiklikler ise, bıçak arkasına bağlama ipi takmak için eklenen delik ve bıçağı bir kargı gibi kullanabilmek için, sopaya bağlamaya yarar ön koruma demiri üzerindeki deliktir. Sadece estetik amaçlı olarak, geleneksel kan olukları Extrema Ratio tipi yan oluklarla değiştirilmiştir. Bu bıçağın ilk modeli klasik Extrema Ratio siyahı ve SOF birlikleri için üretilen yeni modeli Çöl Savaşı (Desert Warfare) HCS kum rengi kılıf ile geliyor. Siyah model standart kapaklı bel kılıfı ve M.O.L.L.E. sistemine uygundur.
   
  Ağırlık: 390 g
  Namlu Uzunluğu: 180 mm
  Toplam Uzunluk: 308 mm
  Namlu Kalınlığı (ana gövde): 6.3 mm
  Namlu Çeliği: N690 (58HRC)
  Sap Malzemesi: Cam elyafı ile güçlendirilmiş Nylon
  Namluda Diş: Yok
  Son İşlem ve Kaplama: Burinitura MIL-C-13924

  Second World War as the most used knife is commendable MARK 2 is a redesigned version of the model. Throughout history, many American knife maker by the US Navy has been produced according to the original specifications. The only "saw war" is the choice of trusting traditional blades. Many manufacturers over the years have redesigned the blades, but it has not been very successful. In fact remains the original model in several major catalogs. Exterme Ratio while maintaining the original characteristics of the knife with this ambitious project has made functional changes that improve not only performance . Body in reinforced Cobalt stainless steel, other parts in AISI 303 and AISI 304 are used. Sapta used rounded leather pieces took the nylon place reinforced with glass fibers. Although preserved the ergonomics of the original model, all the functional parts magnification has created a robust and useful knife. The most important changes The original model of the solutions brought to the place identified as weaknesses.
  The tool is removable without rials knife -Sahr conditions.
  -Bowi Barrel shaped, flattened in order to provide ease of sharpening.
  -Fıç Shaped handle, even in the dark is added channels that have the correct grip shape.
  -Just Channels increases the grip during twisting motion.
  Other minor changes, knife and blade holes to attach the tether attached to the back to use as a pike, a stick is used to connect the holes on the front protection bars. Just as aesthetic purposes, have been replaced with traditional blood groove Extreme Ratio type of side grooves. The first model of this classic knife black Extreme Ratio and the new model is produced for the SOF troops Desert War (Desert Warfare) HCS comes with sand-colored sheath. Black models and standard clamshell sheaths MOLLE Suitable systems.
   
  Weight: 390 g
  Barrel Length: 180 mm
  Total Length: 308 mm
  Thickness barrel (main body): 6.3 mm
  Barrel Steel: N690 (58HRC)
  Handle material: nylon reinforced with glass fibers
  Teeth in the barrel: None
  Finishing and Coating: Burinitur MIL-C-13924
  Diğer Özellikler
  Stok KoduTacticalt8
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.