• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Ballistic Protective Black

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   ArmyPuan : 25.474.380
   Fiyat:
   25.474,38 TL + KDV
   KDV Dahil:
   25.474,38 TL
   3.437,06 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   Basın Mensupları için özel olarak dizayn edilmiş;modeldir.  üzerindeki press yazısı ve akseuarlar çıkartılabilinir boş haliydede kullanılabilir Mevcut haliyle savaş muhabirleri tarafından;fonksiyonel olarak sahada kullanılmaktadır. Kabul edilen en yüksek standart olan NİJ 01.01.06. standartlarında LEVEL IIIA seviyesinde koruma sağlar.&;Şarapnel parçalarını durdurur. Boyun koruma ve gırtlak koruma aparatları mevcuttur.
   vüst ve yan velkro bantlar ile ara bedenlere rahatlıkla ayarlanabilir. Ağırlığı beden ölçüsüne göre değişmekle birlikte
   ortalama 2400-2600 gr dır.

   NİJ 01.01.06. LEVEL III A   seviyesindedir. 3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5 otomatik tabanca,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir. Uluslararası standartlarda (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş olduğu 01.01.06 kriterlerine  göre tabanca/ otomatik tabanca / sınıfının en üst ve yüksek seviyesi olan level III A  seviyesinde koruma sağlar. Gömlek altına giyilebilen, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamayan ergonomik ve kullanışlı  ürünlerdir. Nano teknoloji ile üretilen Avrupa menşeili hammaddeler kullanılmakta ve  Askermekanı güvencesiyle standartlara uygun olarak imalatı yapılmaktadır. Test aşamalarının tamamlanmasının ardından satışa sunulmaktadır.

   NİJ 01.01.06. LEVEL is at level IIIA. With 3,57 and 44 magnum flares, it can even stop the flares of weapons such as the mp 5 automatic pistol, the long automatic pistol. Provides protection at the level of the highest level of the pistol / automatic pistol / class, level IIIA, according to the international standards (US National Institute of Justice (NIJ), 01.01.06). European raw materials produced with nano technology are used and produced in accordance with the standards with the assurance of inserting.After the completion of the test stages, they are offered for sale.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodubts01
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.