Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  BALİSTİK T-ARMOUR LEVEL III-A KURŞUN GEÇİRMEZ ATLET

  BALİSTİK T-ARMOUR LEVEL III-A KURŞUN GEÇİRMEZ ATLET
  BALİSTİK T-ARMOUR LEVEL III-A KURŞUN GEÇİRMEZ ATLET
  Görsel 1
  Görsel 2
  ArmyPuan : 4.130.740
  Fiyat:
  4.130,74 TL + KDV
  KDV Dahil:
  4.130,74 TL
  5.0 3
  4130.74 www.askermekani.com
  557,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Sınırlı Sayıda
  Hafif ve ergonidamik bir yapısı vardır balistik gücü çok yüksektir.
  Arge ve saha çalışmaları sonucunda geliştirilerek üretilen bir modeldir. Atlet görünümlüdür.
  Esnek pamuklu kumaşı sayesinde vücudunuzu sarar. Kalınlığı 0,8 mm (iç fanila kalınlığındadır)
  Dışarıdan bakıldığında kesinlikle belli olmaz.
  X-ray cihazlarından rahatlıkla uyarı vermeksizin geçer.
  Üst düzey Bürokratlar Belediye başkanları, kayyum kaymakamlar, iş adamları tarafından çokça tercih edilmektedir. 3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5, uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir.
  NİJ 0101.06 Level III A standardında koruma sağlar

  Gelişmiş ülkelerdeki güvenlik kuvvetlerinde / askeri satın almalarda   kabul gören en üst standart olan  NİJ 01.01.06.  (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş olduğu 01.01.06  standartlarına göre  tabanca/ otomatik tabanca / sınıfının en üst ve yüksek seviyesi olan level III A  seviyesinde koruma sağlar. 3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5 otomatik tabanca,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir. Ürün ağırlığı vücut ölçüsüne bağlı olarak değişmekle birlikte yaklaşık 900 -1100 gr civarındadır. ÇOK HAFİF  VE KULLANIŞLIDIR. ÜST DÜZEY BÜROKRAT, KORUMA GÖREVLİLERİ, SİYASETÇİLER, KAMU PERSONELİ VE İŞ ADAMLARI TARAFINDAN TERCİH EDİLMEKTEDİR. ÖN GÖĞÜS KISMINDA VE ARKA SIRT KISMINDA HAYATI ORGANLARIN OLDUĞU ALANDA koruma sağlar.  Dışarıdan belli olmayan gömlek altına giyilebilen bir üründür, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamaz, ergonomik ve kullanışlıdır. İşlevine uygun Avrupa menşeili hammaddelerden Askermekanı güvencesiyle üretilmektedir. 

  Bu ürün özel üretim olarak yapılan özel güvenlik ürünüdür. iadesi yapılmamaktadır.

  It has a light and ergonomic structure and the ballistic power is very high.
  Arge and field work are developed as a result of a model produced. The athlete looks.
  The flexible cotton fabric wraps around your body. Thickness 0,8 mm (inner flange thickness)
  When you look at it from the outside it is not clear.
  It goes without warning on X-ray devices.
  Senior bureaucrats are widely preferred by mayors, kaymum district governors, businessmen. With 3,57 and 44 magnum flares, it can even stop the flares of weapons such as the mp 5, automatic pistol.
  NIJ 0101.06 Provides protection in the level IIIA standard

  NIJ 01.01.06, the highest standard accepted in the security forces / military purchases in developed countries. (nij) provides protection at the level of the highest level of the pistol / automatic pistol / class, level IIIA, according to the standard of 01.01.06, which is stated by the service, with 3.57 and 44 magnum flares, mp 5 automatic pistol The product weight is about 900 - 1100 gr, depending on the body size, VERY LIGHT AND HAS BEEN PREFERRED BY THE UPPER LEVEL BUREAUCRATE, PROTECTION OFFICERS, POLITICS, PUBLIC STAFF, AND WORKERS. A piece of clothing that can be worn under the shirt that is not visible from the outside is ergonomic and convenient to use, it does not restrict the mobility of the user, it is produced with the assurance of the European origin raw materials which are suitable for its function.

   
  Diğer Özellikler
  Stok KoduARMOURP5
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.