Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  ASKER VE ASKER ADAYLARINA ÖNEMLİ DUYURU!!

  Askermekani.com yönetimine ve Firmamıza gelen bilgiler ve araştırmalarımız sonucunda Askermekani.com sitesinin ismini kullanarak online ürün satışı yapan internet siteleri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.kullanıcılara ürün satışı gerçekleştirken (askermekani.com sitesiyle beraber satış yapıyoruz,bizim diğer sitemiz bu.vb. gibi)  bigiler vererek kullanıcıları yanıltma girişimlerinde bulunmaktadırlar.adımızı ve markamızı kullanarak bu tür girişimlerde bulunan KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR ile hiç bir şekilde bağlantımız bulunmamaktadır.Kullanıcıları yanıltmak için askermekani.com internet sitesininde kullanılan görsel resim,grafik ve ürün açıklamalarında yazan (orjinal-ithal-birinci kalite vb gibi) yazıları kopyalayıp kendilerine uyarlayan,kurumsal kimliği olmayan,askermekani.com internet sitesinin çalışma şeklini taklit eden KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR'lar ile ilgili araştırmalar yapılmakda olup.yasal işlemler başlatılacaktır.
  Güvenliğiniz için:
  Tarayıcınızın adres çubuğunda ilk açılan sayfanın http://www.askermekani.com/main/ adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz yeni üye olurken http://www.askermekani.com/main/register.asp adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz İletişim ve firma adresinin ANKARA olduğunu kontrol ediniz.
  Şüphelendiğiniz bir durumla karşılaştığınız zaman:

  Satış Depertman şefi:  Tolga Güneri

     0312 229 98 90 telefon ve 0312 229 66 35 fax numaralarından ulaşabilirsiniz.

   

  04.09.2007

  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.