Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  ANTİ KENE SPREY

  ANTİ KENE SPREY
  Görsel 1
  ArmyPuan : 40.760
  Fiyat:
  40,76 TL + KDV
  KDV Dahil:
  40,76 TL
  40.76 www.askermekani.com
  5,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

  ANTİ KENE SPREY:

   

  Keneyi kovucu, Balıkçılar, avcılar, piknikciler artık doğaya çıkmaktan korkmayacaklar. Etkili formül ve kolayca çantanızda yanınızda taşıyabileceğiniz 100 mL ambalajıyla.
  anti-KENE’yi giysilerinize, çadır, uyku tulumu, tente, koltuk, kanepe, halı, paspas, perde, duvarlar gibi keneyi uzak tutmak istediğiniz her türlü bölgeye uygulayabilirsiniz
  Cilde uygulanmaz, giysilerinizin dış yüzeyine uygulanır. Keneyi kovar, yağsızdır leke bırakmaz.

  Giysilerinizi giymeden önce dış yüzeylerine bu ilacı püskürtün. Cildinize, gözünüze, saçlarınıza sürmeyin. Sadece kumaşa püskürtün ve tamamen kuruduktan sonra giysilerinizi giyin.

  anti-KENE sprey etken madde olarak 0,5% oranında Permethrin içerir.Permethrin Dünya Sağlık Örgütü(WHO) onaylı ve keneyle mücadelede dünyada yaygın şekilde kullanılan bir maddedir.

  anti-KENE Sprey’i giysilerinize, çadır, uyku tulumu, koltuk, kanepe, halı, paspas, perde, duvarlar gibi keney uzak tutmak istediğiniz her türlü bölgeye uygulayabilirsiniz. anti-KENE Sprey kokusuz ve yağsızdır, kumaş ve uyguladığınız yüzdeyde leke bırakmaz.

  anti-KENE Sprey’i giysilerinize uygularken: anti-KENE Sprey şişesini giysinize 15-20 cm mesafeden dik tutarak, giysiniz ıslanana kadar püskürtünüz. Kumaş kuruduktan sonra giyiniz.

  anti-KENE Sprey’i cilde, gözlere, saçlara uygulamayınız, yutmayınız.

  anti-KENE Sprey uygulandıktan sonra 2-4 hafta süreyle etkisini sürdürür, keneleri sizden uzak tutar.

  İhtiyaç duydukça anti-KENE Sprey’i giysilerinize ve gerekli diğer yüzeylere uygulayabilirsiniz.

  sağlık bakanlığı onaylıdır.

  Diğer Özellikler
  Stok Kodukene90
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.