• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   VICTORINOX Swiss Army Infantry Vintage Chrono Mechanical (Auto)

   Görsel 1
   ArmyPuan : 221.026.480
   Fiyat:
   5.992,64 CHF + KDV
   KDV Dahil:
   221.026,48 TL
   İsviçre El Yapımı ve Üretimi
   Mekanik kendinden kurmalı (Otomatik) makina
   Safir Kristal ve Yansımama işlemli 3 işlemli kaplama
   Paslanmaz Çelik Kasa (316L)
   Transparan Arka Kapak
   Fosforlu Akrep, Yelkovan ve rakam dizinleri 
   Vidalı arka kapak
   Su Geçirmez 10 ATM (100 meters/330 feet)
   Tarih göstergesi
   Siyah Deri Kayış
   Çelik Buton kilitli toka
   44mm kasa çapı
   Türkçe kullanma kulavuzu
   3 Yıl Uluslararası ve Türkiye Garantisi
   Özel Hediye Kutusunda
   (Alışveriş Kodu: 241449)
   Kronograf Özelliği : Saniyenin 1/4'ü zaman ayarı sağlar
   60 saniye, 30 dakika ve 12 saat sayaçları
   Telemetre ölçek
    
   Infantry Vintage Hakkında :
    İsviçre Ordusundan esinlenilerek üretilen Infantry Vintage Collection serisine yeni bir parça: Üstün sağlamlığa sahip ve güvenilir mekanik kronograf Infantry Vintage Chrono Mechanical (44mm), otomatik sistem Valjoux 7750 (İsviçre saatçilik endüstrisinin en güçlü ve doğru buluşlarından biri) ile kaplı bu ikonik saat lüks detaylarla süper kronograf özelliği birleştiriyor. Üç çarpıcı stili mevcut; olive ve krem renklerdeki ‘retro’ kadranla kombine edilen sağlam dikişli kahverengi deri kayış, çağdaş siyah -gümüş kadranla birleşen siyah deri kayış ve PVD kaplama kadranlı, PVD kaplama kasa ve çelik kayışlı Black Ice.
    
   Victorinox Swiss Army Saatleri Hakkında :
    
   -Victorinox Swiss Army saatleri efsanevi kalitesini, dehasını ve zamanı aşan tasarımını bu iki etkileyici mirastan - Victorinox fonksiyonel el aletleri ve Swiss Army saatlerinden - almıştır.
   Kendi fabrikalarımızda üretilen Victorinox Swiss Army saat koleksiyonları, İsviçre saat ustalığı ile, klasik ama özgün tarzda, yüksek performanslı özellikleri ile kullanıcılarına eşsiz bir değer sunmaktadır.
   -Her yeni saat serisi İsviçre'deki kendi atölyelerimizde birçok kalite kontrol testinden geçer. Her bir saat ayrı ayrı görsel inceleme, zaman testi ve su geçirmezlik testine tabi tutulur.
   - Tüm Victorinox Swiss Army saatleri 3 yıllık garanti kapsamındadır. Birçok yüksek kaliteli markanın sunduğu ortalama garanti süresinin üzerindedir.
    
   -Tüm saatlerimiz piyasadaki en iyi İsviçre yapımı makinelere sahiptir.
    
   1- ETA - Kaliteli makine yapımında 200 yılı aşkın deneyimi ile, mekanik saatlerimizin ve çoğu quartz kronograflarımızın donanımını oluşturur.
   2- Ronda - Yeni 2. makine özellikleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına duyarlıdır. Özellikle 3 kollu quartz saatlerimizde kullanılmaktadır.
   3- Özel VSA Makineleri - Night Vision II ve ST-5000 gibi saatlere güç veren, İsviçre'de geliştirilmiş ve İsviçre yapımı elektronik modüllerdir. 
   Orijinal İsviçre ordu çakısı günümüzde fonksiyonelliğin ve dayanıklılığın sembolü olarak görülüyor, New York Times’ın yaptığı bir araştırmaya göre ‘’20. yüzyılın bir numaralı açılır kapanır fonksiyonel aleti’’, Wallpaper’ın yaptığı bir diğer araştırmada ise ‘’Dünyadaki en ikonik, fonksiyonel tasarım’’ olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu öngörüler ilgili yaşam tarzı ürünleri üretmede Victorinox için bir ilham kaynağı.
    
   Bu yıl Victorinox Swiss Army benzersiz tasarımını ve ikon haline gelen özelliklerini de kullanarak, rekabetin çok yoğun olduğu mekanik kronograf saat sektörüne 7 modelden oluşan bir seri ile giriyor. Her bir parça İsviçre saat efsanesini yansıtan temel özellikleri taşıyor; kalite, fonksiyonellik, ustalık ve yenilikçi tasarım.
   Diğer Özellikler
   Stok Koduswissarmy36
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.