• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Us Tactical XL Refleks Sight

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   ArmyPuan : 27.746.510
   Fiyat:
   954,80 USD + KDV
   KDV Dahil:
   27.746,51 TL
   3.743,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   7
   Sınırlı Sayıda
   %100 Original usa malı
   Kemper XL geniş görüş alanı, her ikisi de gözleri açık, kristal berraklığında holografik aydınlatmalı refleks alanı, muharebe durumları için optik bir devrimdir.
   Düşman kuvvetleriyle savaşırken, hedefiniz ve çevrenizdeki çevrenin net bir görünümünü korumak zorunludur. Firefield® Kemper XL Reflex Sight ile objektifinizin görüşünü asla kaybetmeyin. Piyasadaki en büyük objektif camı penceresine sahip olan bu benzersiz cihaz, hassas doğruluk elde edilirken hızlı hedef edinimi sunan, yakın çeyrek savaşları için tasarlandı.

   Kullanıcıların her iki gözle açık çekim yapmasına izin verir - kritik bir avantaj. Sınırsız göz rölyefi ve geniş görüş alanı ile hedefinizin kayma şansı yoktur. Bir kurşun damlası kompansatör daire-nokta retikül, Kemper XL kırmızı ve yeşil ve beş ayarlanabilir retikül parlaklık ayarlarında çift renk seçenekleri vardır, bu yüzden her nişancı onun görüşünü özelleştirebilirsiniz.

   Kemper XL gözü, uzun bir montaj özelliğine sahip olduğu için cıvata aksiyon tüfekleriyle de uyumlu iki parçalı bir dokumacıya sahiptir. Makineli tüfeklerde kullanılmak üzere tasarlanan Kemper XL, maksimum yoğunluk için en zorlu geri tepmeye bile dayanır ve kauçuk bir kalkan çizilmeye ve hasara karşı korur, ünitenin ömrünü uzatır.
   Kemper XL Makineli Tüfek Refleks Sight Firefield ff13025, sınırsız göz rölyefi ve geniş bir görüş alanı ile Dünyadaki en büyük objektif lens pencerelerinden birine sahiptir. Bir kurşun damlası kompansatör daire-nokta retikül, Kemper XL kırmızı ve yeşil ve beş ayarlanabilir retikül parlaklık ayarlarında çift renk seçenekleri vardır, bu yüzden her nişancı onun görüşünü özelleştirebilir. Makineli tüfeklerde kullanılmak üzere tasarlanan Firefield Kemper XL, maksimum yoğunluk için en zor geri tepmeye bile dayanıyor ve kauçuk bir kalkan çizilmeye ve hasara karşı koruma sağlıyor, ünitenin ömrünü uzatıyor. Hızlı alım ve maksimum görüş alanı maksimum isteyen herhangi bir atıcı için mükemmel, skeet çekim ve hızlı hareket eden çeşitli avcılık için kullanılabilir. Kemper XL gözü, uzun bir montaj özelliğine sahip olduğu için cıvata aksiyon tüfekleriyle de uyumlu olan iki parçalı bir raya sahiptir. Sadece bir CR2032 pil ile çalışır. Firefield Kemper XL, hızlı hedef edinimi için mükemmeldir.
   Bu Taktik Refleks Sight AR Tüfekler, gerçek savaş silahları, Av Tüfeği, Bolt Aksiyon Tüfekler bile Crossbows İçin Harika.

   1X Büyütme 
   Hızlı Hedef Toplama 
   Büyük Görüş Alanı 
   Büyük Objektif Objektif Penceresi 
   66 X 55 MM Objektif Objektif 
    Ayarlanabilir Reticle Parlaklık 
   Retiküller Kırmızı ve Yeşil  
   BDC Daire-Nokta Reticle 
   Darbeye Dayanıklı
   Su Geçirmez 
   Sınırsız Göz Rölyefi 
   Yaklaşık 220 'FOV @ 100 Yds. 
   1 "MOA 
   Windage & Elevation Tıklayın Ayarlar 
   CR2032 Pil Dahil 
   Weaver Dağı 
   Yaklaşık 5 1/4" Uzunluk
   Diğer Özellikler
   Stok Kodureddotaskeri
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.