• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Us Sightmark Gun Red Laser

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   ArmyPuan : 13.644.600
   Fiyat:
   413,11 USD + KDV
   KDV Dahil:
   13.644,60 TL
   1.840,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   7
   Sınırlı Sayıda
   %100 orginal usa malı
   Tam boy tabancalara kolay ve güvenli bir şekilde sığacak şekilde kompakt bir tasarıma sahip olan Us Sightmark Gun Red Laser Kırmızı Lazer Sight, her şey için hazırdır. Lazer, tetik koruyucusu ile herhangi bir raylı, tam boy tabanca namlusu ve sadece 2.3 gram arasında bir bağlantı oluşturuyor ve ateşli silahlara gereksiz ağırlık eklemiyor. Görünürlük gün boyunca 20 metre ve geceleri 300 metre etkileyici mesafeye sahiptir. Us Sightmark Gun Red Laser, yedi saate kadar sürebilen iki AG13 pil ile enerjilenir. Kullanımı kolay kaydırmalı anahtar aktivasyonu ile 5 mW lazer darbeye dayanıklı ve son derece dayanıklıdır. Bir weaver / picatinny montajı ile tasarlanan ReadyFire LW-R5, 0 ° F ila 120 ° F arasında bir çalışma sıcaklığına sahiptir, bu da onu neredeyse her atış için mükemmel bir lazer yapar.

   ECCN: 0A987.f Sellmark tarafından sağlanan ECCN, USML Kategorisi veya Avrupa Çift Kullanımlı / Askeri tanımı, tavsiye niteliğindedir. 

   Featuring a compact design to easily and securely fit full size pistols, the Sightmark ReadyFire LW-R5 Red Laser Sight is ready for anything. The laser mounts between the trigger guard and muzzle of any railed, full size handgun and at only 2.3 ounces it doesn’t add unnecessary weight to the firearm. Visibility extends to 20 yards during the day and an impressive 300 yards at night. The ReadyFire LW-R5 is energized by two AG13 batteries that can last up to seven hours. With easy to use slide switch activation, the 5 mW laser is shockproof and extremely durable. Designed with a weaver/picatinny mount, the ReadyFire LW-R5 has an operating temperature range of 0°F to 120°F, making it the laser of your choice for almost every shooting scenario.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodusilahlazeri
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.