• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   SIGHTMARK Wolverine 1x28 FSR Red Dot Sight

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   ArmyPuan : 26.060.880
   Fiyat:
   792,70 USD + KDV
   KDV Dahil:
   26.060,88 TL
   3.516,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   %100 orginal usa malı
   Kısa menzilli nişanları için tasarlanan Sightmark Wolverine FSR Red Dot Sight, AR platformu için özel olarak tasarlanmıştır. Dijital anahtar, daha hızlı hedef elde etmek için özel olarak tasarlanmış 28 mm objektif lens ile 2 MOA kırmızı nokta retikülünün parlaklığını kontrol eder. Dayanıklı FSR modeli sadece 12.3 gram ağırlığındadır ve ömür boyu kullanım için üretilmiştir.

   Görme noktasından gelen dayanıklı Wolverine serisi, dayanıklı ve darbeye dayanıklı bir tasarımda sadece bir AA pil kullanarak sınırsız göz rahatlığı ve birinci sınıf pil ömrü sunar. Duyarlı Wolverine manzaraları, kauçuk zırhlı ve çizilmeye karşı dayanıklı, yansıma önleyici lens kaplaması ile korunan tek bir 6061-T6 alüminyum parçasına yerleştirilmiştir.

   Sis geçirmez ve nitrojen arındırılmış, Wolverine manzaraları ailesi, atıcılara -22 ile 122 F arasında değişen çeşitli koşullarda ve hedeflerde nişan alma yeteneği sağlamak için tasarlanmıştır. Wolverine uyum sağlamak için inşa edilmiştir ve her şeye hazırdır. Her iki model de bir IP67 su geçirmezlik derecesine sahiptir ve üç feet'e kadar suya batırılabilir. Wolverine kırmızı nokta manzaraları ayarlanabilir bir montaj yüksekliğine sahiptir ve Picatinny montajları ile uyumludur.

   Düz karanlık toprak kauçuk zırh
   Lastik zırhlı, tek parça 6061-T6 alüminyum gövde
   Geniş çalışma sıcaklığı -22 ila 122F
   Darbeye dayanıklı tasarım
   Sınırsız göz rölyefi
   Gece görüş uyumlu
   Sise dayanıklı, azot ile temizlendi
   Ayarlanabilir montaj yüksekliği
   Korumalı ayar kapakları
   Daha hızlı edinim için 28mm objektif lens
   Çizilmeye dayanıklı, anti-yansıtıcı lens kaplama
   Dijital anahtar parlaklık kontrolleri
   Güç ayarında 6 yıl sürekli kullanım 6/10
   Tek bir AA pil ile çalışır
   IP67 su geçirmezlik derecesi-1m / 3ft'ye kadar dalgıç

   Designed for short-range engagements, the Sightmark Wolverine FSR Red Dot Sight is specifically built for the AR platform. A digital switch controls brightness of the 2 MOA red dot reticle with a 28mm objective lens that is specifically engineered for more rapid target acquisition. The durable FSR model weighs only 12.3 ounces and is built for a lifetime of use.

   The rugged Wolverine line of sights from Sightmark delivers unlimited eye relief and first-class battery life using just a single AA battery in a durable, shockproof design. The responsive Wolverine sights are housed in a single piece of 6061-T6 aluminum that is rubber-armored and protected by a scratch resistant, anti-reflective lens coating.

   Fog proof and nitrogen purged, the Wolverine family of sights is designed to provide shooters the ability to take aim in a variety of conditions and temperates ranging from -22 to 122 F. The Wolverine was built to adapt and is ready for anything. Both models sport an IP67 waterproof rating and are submersible to three feet. Wolverine red dot sights have an adjustable mount height and are compatible with Picatinny mounts.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSIGHTMARKWolverinep5
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.