• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Moultrie TRACE Taktik Yer Gözetleme Kamerası

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 8.714.490
   Fiyat:
   8.714,49 TL + KDV
   KDV Dahil:
   8.714,49 TL
   1.175,78 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sınırlı Sayıda
   *%100 original
   * 8.0 megapiksel kızılötesi gözetleme kamerası 
   * 1 saniyelik tetikleme hızı 
   * 50 ft'ye kadar gece aralığı 
   * HD video kaydı
   * Illumi-gece sensörü parlak ve net gece görüntüleri sağlar 
   * Hareket dondurması gece saatini azaltır 
   * Şifre koruması 
   * SD hafıza kartı yuvası - 32'ye kadar GB (dahil değildir)
   * Arazide, taktiksek ortamlarda, evinizde , avcılıkda , aklınıza gelen her türlü aktiviteniz için mükemmel seçim
   *İsteğe bağlı harici güç kaynağı için güç bağlantı noktası
   * Çoklu programlama seçenekleriyle basit sezgisel arayüz


   Moultrie TRACE (Taktik Kayıt ve Yakalama Ekipmanları) Gözetim Kamera MCS-12639, kendiniz görmek için orada değilken, mülkünüzde veya kayıt etmek istediğiniz herhangi bir yerde neler olduğunu görmek için kaydetmenizi sağlar. Bu 8 megapiksellik hareket sensörü kamera, görüntüyü saniyeden daha kısa sürede ve ayrıca yüksek tanımlı video kayıt saatlerinde çekebilir. Parlak ve net gece görüntüleri sağlayan bir Illumi gece sensörü bulunmaktadır.

   İlk izlenim ve gözlemler

   Kamera hava direnci için sert bir koruyucu kılıf var. İçeride, gece daha iyi fotoğraflar için flaşlar için on altı LED ışığı vardır. Kamera merceği, güç bağlantı noktası, Kızılötesi AIM (IRAIM) açma / kapama düğmesi, durum göstergesi, Menü ve gezinme düğmeleri LED'lerin altında bulunur. IRAIM düğmesinin altında, kamerayı yapılandırmanıza izin veren LCD ekranı bulunur. Pil yuvası çıkarma düğmesi kameranın altındadır. MCS-12639 iyi yapılandırılmış hissediyor ve kasa kamerayı farklı hava koşullarından koruyacağınızdan emin oluyor. Esnek bir braket ile birlikte gelir ve her yere monte edilebilir. Ayrıca ek güvenlik için şifre kontrolü özelliği. Bir 32 GB SD hafıza kartına kadar destekler. Kamera, sekiz adet AA pil ile 16.000 fotoğraf çekebilecek şekilde tanıtıldı.

   Kullanmak için koymak

   Moultrie MCS-12639 gözetleme kamerasını günde 24 saat çalışacak şekilde ayarlayabilir veya belirli zamanlarda açmak üzere programlayabilirsiniz. Gerekirse yüksek tanımlı kayıt yapabilir. Kamera, binlerce fotoğraf veya video çekimi çekmenizi ve saklamanızı sağlayan 32 GB'a kadar bir hafıza kartını destekler (dahil değildir).

   Kameraya sekiz adet AA pil taktık ve açtık. Başlamak için birkaç saniye sürdü. Başladıktan sonra, bir şifre belirledik ve birkaç dakika için konfigürasyonlarla oynadık. Moultrie MCS-12639'un orta derecede uzman bir kullanıcısı gibi hissetmemiz gerekti. Küçük LCD ekrana rağmen, kamera arayüzü çok kullanıcı dostudur. Menü ve navigasyon sistemi sezgiseldir ve dijital fotoğraf makineleriyle çekim yapan herkes, ilk kez kullanım için bu kamerayı ayarlama konusunda sorun yaşamayacaktır.

   Test amaçlı olarak kamerayı 10'dan 10: 30'a ve 8'den 9: 30'a kadar kayıt yaptık. Ofisimizin önüne yerleştirdik ve lensi girişe doğru yönlendirdik. Her şey yerine getirildikten sonra, Moultrie MCS-12639'un çok geniş açılı bir merceğe sahip olduğunu fark ettik. Önünde geniş bir alan kaydedebilir. Örneğin, tüm ofisimiz sadece 20 metre uzakta kaplandı. Ancak, daha spesifik bir alana odaklanabilmesi için, odağının merkezini ayarlamak için IRAIM'ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey açık ve sonra Aim LED'i en parlak olana kadar merkeze yaklaşarak kameranın önünden geçerek kameranın önüne geçmektir.

   Fotoğrafı çekmenin ne kadar iyi olduğunu görmek için kameranın önünde bazı hızlı hareketler yaptık. Örneğin, onu geçtik, paraları çevirdik, ellerimizi hareket ettirdik ve kapıları ve pencereleri açtık ve kapattık. Sabah kayıt süresince, Moultrie MCS-12639 her seferinde bir miktar hareket olduğunda mükemmel fotoğraflar çekti. Biz de HD video çekmek için programladık, bu da iyi yaptı.

   Ancak gece çekilen fotoğrafların daha net görüntü için, Moultrie web sitesini kontrol ettik ve MCS-12639'un kurulu bir firmware güncellemesi olduğunu öğrendik. Bu kolay yükseltme işleminden sonra kamera, gündüz veya gece durumlarının% 95'inde net görüntüler aldı. Tam karanlıkta 25 metre uzakta hareketli bir sincabı sezdi ve nispeten parlak ve net fotoğraflar çekti. Bu da çok enerji verimli. Pil göstergesi, yaklaşık 935 fotoğraf çekildikten sonra hala% 79 pil ömrünün kaldığını gösterdi.

   Moultrie TRACE Yer Gözetleme Kamerası MCS-12639, mülkünüzün sabit bir kısmının sürekli gözetimi için mükemmel bir kameradır. İzcilik yapmak, vahşi yaşamı kaydetmek ya da evdeyken evinizi izlemek için bir yol olarak kullanılabilir. Moultrie'nin mülkünüzdeki herhangi bir etkinliğin kaydını tutacağını bilerek rahat edin. 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodutaktikkamera
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.