Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Leatherman Wave + Plus Black Multitool

  Leatherman Wave + Plus Black Multitool
  Leatherman Wave + Plus Black Multitool
  Leatherman Wave + Plus Black Multitool
  Leatherman Wave + Plus Black Multitool
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Görsel 4
  ArmyPuan : 995.320
  Fiyat:
  995,32 TL + KDV
  KDV Dahil:
  995,32 TL
  5.0 1
  995.32 www.askermekani.com
  134,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Sınırlı Sayıda
  %100 orginal yüksek kaliteli

  LEATHERMAN markasının Amerika’da üretimini gerçekleştirdiği Leatherman Wave + Plus Multitool geniş kullanım alanı vaat eden bir üründür. 420HC çelikten üretilmiş olan ürün, günlük-EDC, askeri-TACTİCAL, doğa-BUSHCRAFT, arama kurtarma gibi alanlarda kullanım imkânı sunar.

  En çok satan ve dünya üzerinde de çok seveni bulunan bu çok amaçlı takımımız, Leatherman Wave + Plus Multitool, Premium malzemeden yapılan değiştirilebilir tel kesiciler sayesinde her zaman yükselebilirdir.

  Çoklu Alet Avantajı

  Leatherman Wave + Plus Multitool çoklu aleti dünya üzerinde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Ürün tek elle kolayca açılabilmekte ve dışarıdan erişilebilir bıçaklara sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Leatherman Wave + Plus Multitool modelinin en sevilen özelliklerinden birisi de bıçaklara dışarıdan erişilebilmesi ve tam kilitlenebilmesidir. Dünya genelinde çok satılan ürün, Leatherman’ın eşsiz kalitesiyle birlikte sizlere sunulmaktadır.

  Ürünün Genel Özellikleri

  Leatherman Wave + Plus Multitool oldukça fonksiyonel bir üründür. Leatherman markasına sahip ürününüz size uzun yıllar ilk günkü yenilikle, güvenilir hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca bir adet üründe her şeyi bulabilmeniz, aklınıza gelebilecek her alanda ürünü kullanmanız mümkündür. Leatherman Wave + Plus Multitool’un sahip olduğu fonksiyonları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

  ·Kargaburun,

  ·Düzenli Pense,

  ·Sert tel Kesiciler

  ·Tel kesiciler

  ·Tel Stripper

  ·420HC Bıçak

  ·420HC Dişli Bıçak

  ·Testere

  ·İlkbahar-aksiyon Makas

  ·(8 | 19 cm) Cetvel

  ·Konserve açacağı

  ·Şişe açacağı

  ·ahşap / Metal Dosyası

  ·Elmas kaplı dosya

  ·Büyük bit sürücü

  ·Küçük bit sürücü

  ·Orta Tornavida

  Leatherman Wave + Plus Multitool’un kapalı uzunluğu: 4 | 10 cm ağırlığı ise 8.5 oz | 241 g’dır. Ürünün birincil bıçak uzunluğu: 2.9 | 7.37 cm’dir. Ürün tam kilit özelliğine sahiptir. Bu da ürünün ne denli kaliteli ve güvenli olduğunu gözler önüne sere. Söz konusu tam kilit özelliği pense başı hariç olmak üzere, sap gövdesindeki bütün araçların ve bıçağın ilgili yerin içine kilitlenebileceği anlamına gelmekte ve sizlere çok rahat kullanım sunmaktadır. Ürünün sahip olduğu tam kilitlenme özelliği kullanıcının Leatherman Wave + Plus Multitool’i her zaman güvenli ve etkili bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz aracı kullanmanız ve diğer araçların kilitli olduğunu bilmeniz her zaman işinizi kolaylaştırır. Bu da olası kazaların meydana gelmesini çok büyük ölçüde etkilemiş olur.

  Efe Av Ticaret garantisi ve Leatherman garantisiyle sizlere sunduğumuz ürünümüzü çok seveceksiniz.


  WAVE ® +
  En çok satan çok amaçlı takımımız, premium malzemeden yapılan değiştirilebilir tel kesicilerle her zaman yükselir.
  Leatherman Wave çoklu aleti, bu zamana kadarki en çok tercih edilen modelimiz oldu. Tek elle açılabilen dışarıdan erişilebilir bıçakları bu modeli ünlü kılan özelliklerden bir tanesi. Bu ürünü 2004'te tekrardan tasarladığımızda yeni Wave'ye daha büyük bıçaklar, daha güçlü penseler, daha uzun kablo kesiciler ve tam kilitlı bıçaklar ekledik. Her iş için, gerçekten kusursuz. Wave çoklu aleti dünya çapında çok satan bir model.

  Kargaburun
  Düzenli Pense
  Sert tel Kesiciler
  Tel kesiciler
  Tel Stripper
  420HC Bıçak
  420HC Dişli Bıçak
  Testere
  İlkbahar-aksiyon Makas
  (8 | 19 cm) Cetvel
  Konserve açacağı
  Şişe açacağı
  Ahşap / Metal Dosyası
  Elmas kaplı dosya
  Büyük bit sürücü
  Küçük bit sürücü
  Orta Tornavida
  Kapalı Uzunluk: 4 | 10 cm
  Ağırlık: 8.5 oz | 241 g
  Birincil Bıçak Uzunluğu: 2.9 | 7.37 cm
   
  Diğer Özellikler
  Stok KoduMultitool78
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.