• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler
   Yeni Versiyon 5.11 Çantalar

   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo

   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo
   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo
   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo
   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo
   Garmin Yüksek Kaliteli Operasyon Saati tactix® Bravo
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   ArmyPuan : 7.540.950
   Fiyat:
   870,78 USD + KDV
   KDV Dahil:
   7.540,95 TL
   5.0 1
   7540.95 www.askermekani.com
   1.017,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   10
   %100 orginal 
   Gerçek Performans Taktik İşlevsellikle Buluşuyor
   Günlük kullanım ve gece görüş gözlüğü uyumluluğu: 2 mod arasında geçiş yapabilen, yüksek mukavemetli kubbeli safir lensli, 1,2 inç yüksek çözünürlüklü, güneş ışığında okunabilen Garmin Chroma Display ™
   Çok yönlü paslanmaz çelik EXO ™ anteni, GPS / GLONASS uydu yayınlı, daha zorlu ortamlarda izleme yeteneğine sahiptir
   Sahada kullanılmak üzere tasarlanan taktik teçhizatın gerekliliklerinden ilham alan tamamen siyah, sağlam ve dayanıklı tasarım
   Yüksek aşınma direnci ve siyah PVD kaplı paslanmaz çelik düğmeler, tırtıklı çalıştırma / durdurma düğmesi, arka kasa plakası ve vidalar için siyah elmas benzeri karbon (DLC) kaplamalı tırtıllı çerçeve
   Jumpmaster, öngörülen yol noktaları, çift formatlı GPS koordinat verileri ve TracBack® gibi taktiksel özellikler
   Pil ömrü: smartwatch modunda 2 haftaya kadar (ayarlara bağlı olarak), GPS modunda 20 saate veya UltraTrac ™ pil tasarrufu modunda 50 saate kadar

   taktix Bravo multisport antrenman GPS saati, şık ve günlük seyrederken, spor eğitimi ve dış mekan navigasyonu için özel taktik işlevselliği akıllı özellikler ile birleştirir. Tamamen siyah, sağlam ve dayanıklı bir tasarım taktiksel ortam için üretilmiştir ve çift modlu çalışma güneş ışığında okunabilir ekranı gündüz kullanımı veya gece görüş gözlüğü uyumluluğu için optimize eder.

   tactix Bravo Saat, koruyucu bir paslanmaz çelik çerçeveye ve düğmelere ve ekstra dayanıklılık için güçlendirilmiş gövdeye sahiptir. Güneş ışığında görülebilen, yüksek çözünürlüklü renkli LED aydınlatmalı Garmin Chroma Ekran, verilerinize her türlü ışıkta erişmenizi sağlar. Kullanıcı tarafından etkinleştirilen “gece görüş modu”, arka ışık ayarlarını gece görüş gözlüklerinin çalışmasını engellemeyen bir seviyeye indirger. tactix Bravo watch, 100 metreye kadar suya sahiptir  ve UltraTrac  ™ pil tasarrufu modunda, saate 20 saat, GPS modunda 20 saate ve smartwatch modunda 3 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir (tümü ayarlara bağlı olarak).

   Dahili Taktik Özellikler
   Taktik özellikler arasında Jumpmaster etkinliği, öngörülen yol noktaları ve MGRS, Derece Dakika Saniye ve daha fazlasını destekleyen çift formatlı konum biçimi GPS Koordinat Veri Sayfası bulunmaktadır.

   Yolunuza Git
   tactix Bravo watch, GPS plus ABC (altimetre, barometre ve pusula) kullanarak sizi yoldan çıkarıp yoldan çıkarabilmeniz için kapsamlı gezinme ve izleme işlevleri sunar. TracBack® özelliği, geldiğiniz gibi sizi başlangıç ​​noktanıza yönlendirir. Dahili sensörleri rota, yükseklik ve hava durumu değişiklikleri hakkında bilgi sağlar.

   Hareket halindeyken bir "ekmek kırıntısı izi" yaratarak GPS iz kaydını tutar. Ayrıca başlangıç ​​/ bitiş çizgisi, kurs kontrol noktası veya kamp alanı, araç veya diğer ilgi çekici yerler gibi yerleri işaretlemenizi sağlar. Tactix Bravo ile dersleri de oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

   tactix Bravo, ANT + ® kablosuz bağlantı ve Bluetooth® 3 ile donatılmıştır ve konumları, rotaları ve yer önbellekleri kablosuz olarak paylaşmak için akıllı özelliklere sahiptir.

   Gelişmiş Fitness Metrikleri
   tactix Bravo saat, formunuz ve formunuz hakkında bilgi vermek için eğitim özelliklerine sahiptir. Birincisi VO2 max tahmincisidir. Kalp atış hızı monitörü¹ ile kullanıldığında, tactix Bravo, koşu hızınız, dakikadaki kalp atışı ve dakikada tüketebileceğiniz maksimum oksijen hacmini tahmin etmek için kalp atış hızı değişkenliği dahil olmak üzere verileri çalıştırır. Fitness kazancınızı görmek ve akranlarınızla karşılaştırmak için VO2 max'ınızdaki değişiklikleri izleyin. Diğer uygunluk ölçümleri arasında, kurtarma zamanlayıcısı ve kurtarma kontrolüne sahip kurtarma danışmanının yanı sıra geçerli VO2 maksimum numaranıza göre ideal bitiş zamanınızı tahmin eden bir yarış tahmincisi bulunur.

   Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler
   Çalışan verilerinizle daha da ileri gidin ve genişletilmiş fizyolojik 1 ölçümleri ve gelişmiş çalışma dinamikleri 2'ye dokunun . Bir kalp atış hızı monitörü ile birlikte kullanıldığında, tactix Bravo aşağıdaki verileri bildirir:

   Dikey salınım ve oran - koşu hareketinizde 'sıçrama' derecesi ve adım uzunluğundaki fayda oranı
   Zemin temas süresi ve dengesi - koşu hareketinde ayağınızın uçuş yerine zeminde durduğunu gösterir ve koşu simetrisinizi kontrol etmenizi sağlar
   Tempo - dakikadaki adım sayısı
   Adım uzunluğu - duyarlı bir akım temposunu belirler
   Fizyolojik ölçümler aşağıdakileri sağlamak için kalbinizi ölçer:
   Stres puanı
   Performans koşulu
   Laktat eşiği

   Altimetre, Barometre ve Pusula
   tactix Bravo watch, alakalı, gerçek zamanlı bilgi sağlamak için ABC sensörleriyle donatılmıştır. Dahili altimetre, yükseliş ve inişi doğru bir şekilde izlemek için yükseklik verileri sağlarken, barometre hava basıncındaki kısa vadeli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli elektronik pusula, hareket etseniz de etmeseniz de yatağınızı tutar.

   tactix Bravo, GPS alıcısını kullanarak ABC sensörlerini otomatik olarak kalibre eder ve ayrıca konuma göre zamanı otomatik olarak ayarlar. Doğru bir sıcaklık okuması için, tempe ™ harici sıcaklık sensörümüz ile eşleştirin .

   fenix hr
   Özel Uygulamalar ve İzle Yüzleri
   Connect IQ ™ mağazamızdan ücretsiz indirilebilen taktix Bravo saatini kişiselleştirin  . Saatinizin yüzünü kişiselleştirebilir, veri alanları ekleyebilir ve bir bakışta bilgi sağlayan uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz.

   fenix hr
   Bağlı kalın
   Akıllı bildirimler³, izlemeseniz bile doğrudan saatinizde e-postalar, metinler ve uyarılar almanızı sağlar. tactix Bravo uyumlu bir akıllı telefondan 4 kablosuz sinyali alır ve okumaya hazır olduğunuzda metni kendi ekranında görüntüleyerek mesajınız olduğunu bilmenizi sağlar.

   Diğer bağlı özellikler arasında, Garmin Connect çevrimiçi fitness topluluğuna otomatik yükleme , ücretsiz Garmin Connect ve Garmin Connect ™ Mobil uygulamalarımız aracılığıyla canlı izleme ve sosyal medya paylaşımı sayılabilir . Hem telefonunuzdan hem de VIRB® XE aksiyon kameranızdaki müziği uzaktan kontrol edin. Telefonumu Bul ve Saatimi Bul yetenekleri dahil. Etkinlik takibi 4 , günlük adımları, yakılan kalorileri ve merdivenleri tırmandığını sayar; uyku izleme, ek sağlık bilgileri için uyku düzeninizi izler.

   Kişiliğinizi Kolunuza Takın
   Cihazınızı akıllı telefonunuzdaki herhangi bir fotoğrafla özelleştirmek için ücretsiz Garmin Face It ™ saat yüzü uygulamasını indirin . Sadece uygulamayı indirin, fotoğraf kütüphanenizden bir resim seçin, zamana göre stili ayarlayın ve saatinizin yüzü olarak ayarlayın. İster son yürüyüşünüzün doğal bir görüntüsü olsun, ister yeni yavru köpeğinizin resmi olsun, Garmin ile saatinize benzersiz bir şekilde kişilik katabilirsiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduGarminssat
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.