• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   External Body Armor/Bulletproof Vest (IIIA)

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   ArmyPuan : 54.360.550
   Fiyat:
   1.870,63 USD + KDV
   KDV Dahil:
   54.360,55 TL
   7.334,45 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   10
   %100 original israil ürünü yüksek kaliteli profesyonellerin tercihi
   21. yüzyılın savunma ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan Hagor Robo Vest , aynı zamanda kumaşın altında gizlenebilen harici bir Kurşun Geçirmez Yelekdir. HAGOR Robo Vest seviye IIIA olan korumaya sahip kurşun geçirmez yelektir. 24 kat Goldflex ile üretilen Hagor Robo Vest, tabanca mermileri, av tüfeği mermileri ve şarapnellere dayanacak şekilde üretildi . Robo Body Armor Vest ayrıca bir Anti-bıçaklama ve Anti travma paneli için bir cebe sahiptir.

   Daha yeni, daha ince bir tasarıma sahip olan Robo Yelek , öncekiler kadar hantal veya ağır değildir, böylece görevde veya hareket halindeyken daha kolay manevra yapabilirsiniz. Hagor Robo Yelek , hem NIJ hem de ISO 9001: 2000 uluslararası standartlarında üretilmiştir, bu nedenle yeleğinizin balistik testlerinde en yüksek kaliteyi elde ettiğini ve görev başındayken veya yüksek riskli bir alanda kendinizi güvende hissetmenizi sağladığına emin olabilirsiniz.

   Robo Yelek İçeriği:

   IIIA Koruma yeleğin arkası, Yanları ve Önü  olarak Kurşun Geçirmezdir.   Çoğu tabanca tehdidine karşı korur:
   (.40 S & W FMJ, .22 LR, .38 ACP, .45 ACP, 9 mm, .357 Magnum, .357 SIG, .44 Magnum, 12 ga. Av tüfeği mermisi, şarapnel, bıçak)

   Ağırlık 3000 g

   Specifically designed to meet the defense needs of the 21st century, the Hagor Robo Vest is an external Bulletproof Vest that can also be worn concealed under the cloth. The Hagor Robo Vest is a level IIIA protection bulletproof vest. Manufactured with 24 layers of Goldflex, the Hagor Robo Vest is made to withstand handgun rounds, shotgun rounds, and shrapnel.  It can be easily upgraded to level III+ or IV to withstand most Rifle rounds as well. The Robo Body Armor Vest also features a pocket for an Anti-stabbing and Anti-trauma panel. The Robo Vest comes with a carry bag worth $25. 

   With a newer, slimmer design, the Robo Vest is not as cumbersome or heavy as its predecessors so that you can maneuver more easily while on duty or on the move.  The Hagor Robo Vest is manufactured under both NIJ and ISO 9001:2000 international standards so you know that your vest is getting the highest quality in ballistics testing, leaving you feeling safe while on duty or in a high-risk area.

   Robo Vest Includes:
   Bullet Proof Vest with IIIA Protection Back, Sides, and front

   Bullet Proof Vest Carry Bag

   iso-nij-ballistic-logo-certificate

   Protects against most handgun threats:
   (.40 S&W FMJ, .22 LR, .38 ACP, .45 ACP, 9 mm, .357 Magnum, .357 SIG, .44 Magnum, 12 ga. Shotgun rounds, Shrapnel, Knife slashing)
    
   Diğer Özellikler
   Stok Koducelikyelek
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.