• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   CHRYSAMED FORTE (EW) 500 ML

   Görsel 1
   ArmyPuan : 145.860
   Fiyat:
   145,86 TL + KDV
   KDV Dahil:
   145,86 TL
   19,68 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   CHRYSAMED FORTE (EW) 500 ML:

   Chrysamed uluslararası patentlidir.
   Patent No: TR200500879
   CHRYSAMED DİĞER İLAÇLARDAN FARKLIDIR
    
   Chrysamed Haşere ilacı; Uluslararası patentli Chrysa-nanokapsül teknolojisi sayesinde, suyun çözücü gücünü arttırarak Solvent vb.gibi tehlikeli çözücü kullanmadan üretilmektedir.
    
   Üretiminde tehlikeli çözücüler yerine aktif Su kullanıldığı için, bir yandan, teknik maddenin molekül yapısı bozulmağından biyolojik insektisit etkisi korunmuş ve diğer taraftan toksisitesi azalmış olmaktadır.
   Chrysamed' in diğer çok önemli özelliği ise Nanokapsül teknolojisi sayesinde kullanılan Suyun aktivitesi arttırılıp, molekülleri küçültülerek teknik maddeyle tam akuple olmasını ve Chrysamed formülünde kullanılan Suyun her molekülüne eşit miktarda maddenin homojen olarak bir daha ayrışmamak üzere birleşmesini sağlamasıdır.
   Chrysamed, ilk damlasından son damlasına kadar, çalkalama dahi gerektirmeden, her püskürtmede (uygulamada) eşit oranda teknik madde ihtiva eden, PBO,Solvent ve türevlerini içermeyen, Kendimize ve Çevremize zarar vermeden, Haşere sorununu kesin ve kalıcı olarak çözebilen, %99 su bazlı, kokusuz, leke ve kalıntı bırakmayan, geniş spektrumlu, Uluslararası patentli, yeni nesil bir Haşere ilacıdır.
    
   Chrysamed akrediteli Alman Freytox Laboratuvarında 14 Fareye en yüksek dozda içirelerek yapılan deneylerde hiç bir toksik etki kaydetmeyerek zehirli olmadığı onaylanmıştır.
   Ayrıca Alman Dermatest laboratuvarında 30 kişinin cildine Chrysamed sürülerek yapılan deneylerde PEKİYİ dereceyle dermatolojik raporu verilmiştir.
    
   Alman TÜV ve LGA Laboratuvarlarında 32 ayrı deneyde Chrysamed içeriği ve ambalajı incelenmiş tüm deneylerde geçerli not alarak Avrupa standartlarına ve Alman ALDİ mağazalarında satışına uygunluk raporu verilmiştir.
    
   Ayrıca Hacettepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi,Biogenius Laboratuvarı, Berlin Insect laboratuvarı, İsviçre Tropeninstitut Laboratuvarlarında Haşerelere karşı öldürücü ve kovucu etkisi test edilmiş ve tüm denemelerden çok iyi sonuçlar alınmıştır. Orijinal deneme raporları ve test sonuçları
   www.chysamed.com sitemizde incelenebilir.
    
    CHRYSAMED DİĞER İLAÇLARDAN FARKLIDIR  
    HEDEF HAŞERE (Uçan ve yürüyen haşereler)  
    Sivrisinek, Karasinek, Karınca, Hamamböceği, Kene, Kalorifer Böceği vb. uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkilidir.  
    KULLANIM ALANLARI  
    Siteler, apartmanlar, oteller, evler, (perde, halı, koltuk, yatak, kapı, pencere ve yerlere püskürterek) işyerleri, hastaneler, askeri birlikler, restorantlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, yurtlar, kışlalar, yazlıklar, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları (yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), hayvan barınakları ve çiftlikleri, beldeler vs. gibi açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla uygulanabilir

   Diğer Özellikler
   Stok Koduhs03
   Marka-
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.